22.03.2021 | 14:45

Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко сьогодні звернувся до голів РДА, ОТГ та керівників міст із закликом «зробити все, щоб нам не довелося піти на локдаун».

Про це очільник області повідомив у фейсбуці.

«Доручив впровадити всі можливі превентивні заходи та діяти на випередження, поки ще є така змогу. Бо, якщо опинимося в «червоній зоні», як сьогодні Київ та Одеська область, – нам уже доведеться йти на інші умови», – пояснив Олександр Скічко.

Отже, відсьогодні:

– У громадських закладах і транспорті буде посилено контроль за використанням засобів індивідуального захисту.

– ОДА просить міста збільшити кількість громадського транспорту, який виходить на найбільш популярні маршрути, щоб його розвантажити.

– Збільшується кількість ліжкомісць – по області і по м. Черкаси.

– Культмасові розважальні та інші заходи – під тимчасовою забороною.

– Ресторани, кафе, бари, нічні заклади працюватимуть тільки до 23:00.

«У цих питаннях усі ми – ОДА, місцеве самоврядування, громадськість, бізнес – в одному човні. Треба допомагати один одному. Оскільки найбільш складна ситуація по області зараз саме в Черкасах, особливу увагу приділимо можливості розгортання тут додаткових ліжкомісць. До 25 березня стежитимемо за дотриманням карантинних обмежень. Якщо будуть масові порушення, то доведеться йти на більш суворі міри. Усе – на моєму щоденному контролі», – наголосив Олександр Скічко.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу