11.03.2021 | 09:27

Черкаська ОДА розпочинає відкритий запис на «публічну вакцинацію». Адже в Україні дозволили щеплювати громадських діячів, лідерів думок, публічних осіб, якщо є залишок вакцини. Про це інформує пресслужба Черкаської ОДА з посиланням на керівника області.

Він наголосив, оскільки зараз предостатньо міфів і спекуляцій, щеплення публічних осіб відбувається добровільно. Для цього використовуватимуть виключно залишки вакцин для щеплення. Якщо такі є наприкінці дня, Управління охорони здоров’я повідомить охочих відповідно до порядку запису.

Тим, хто готовий власним прикладом підтримати кампанію, пропонують заповнити форму: http://bit.do/fPs2H.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу