Закрити
22.03.2021 | 08:41

Міністерство культури та інформаційної політики України розпочало прийом заявок на участь у відборі проєктів робіт з реставрації, консервації, ремонту на пам’ятках культурної спадщини, що будуть реалізовані у межах програми «Велика реставрація».

Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА спільно з представниками закладів культури, формують заявки на ревіталізацію 11-ти об’єктів культурної спадщини Черкащини.

Під час відбору об’єктів були враховані:

– цінність пам’ятки для соціально-культурного та економічного розвитку громади;

– туристичні маршрути;

– географічні особливості території;

– транспортну інфраструктуру;

– стратегія подальшого використання пам’ятки.

Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА зараз координує подачу документів 11-ти об’єктів до програми «Велика реставрація». Але це незначна частина культурної спадщини області. Не можна планувати майбутнє пам’яток, не врахувавши громадської та експертної думки, тому попередньо, за підтримки Cherkasy Regional Development Agency, спеціалісти провели цикл зустрічей-дискусій зі стратегічного планування, що є вагомою складовою заявок.

Як зазначили в управлінні, навіть якщо ті, хто не пройдуть відбір, усе одно, матимуть готові грантові заявки, які зможуть подати на інші українські та міжнародні конкурси. Збереження пам’яток та розвиток туризму на місцях культурної спадщини – пріоритетні напрямки.

Реконструкція об’єктів культурної спадщини в межах проєкту “Велика реставрація”, оголошена постановою Кабінету Міністрів України №1214 від 9 грудня і розрахована на три роки. Роботами планується охопити 150 об’єктів.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

 

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13