30.03.2021 | 15:09

Протягом найближчих трьох років в Україні реалізовуватимуть програму «Велика реставрація». 150 культурних пам’яток в усіх регіонах мають будуть відреставровані та відремонтовані. Саме зараз триває відбір цих проектів. Про те, які пам’ятки відкриватимуть на Черкащині, розповів голова ОДА Олександр Скічко

– На Черкащині на конкурс подаються об’єкти, які розташовуються в заповідниках у Чигирині, Каневі, Умані, Корсунь-Шевченківському, у Звенигородському районі. ОДА допомагає команді цих заповідників максимально якісно оформити увесь пакет документів. У будь-якому разі, це будуть уже готові грантові заявки, які ми далі зможемо подавати й на інші міжнародні конкурси, – каже Олександр Скічко.

Важливо, будуючи нове, не забувати й про ту спадщину, яку для нас зберігали сотні попередніх поколінь, і яку ми також маємо передати свої нащадкам, наголосив він.

Пресслужба Черкаської ОДА

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу