23.03.2021 | 17:03

23 березня особистий прийом громадян провів заступник міського голови Богдан Дубовський.

На прийомі разом із керівниками та спеціалістами структурних підрозділів виконавчого комітету, представниками комунальних підприємств розглянуті як індивідуальні, так і колективні звернення смілян.

Зокрема, частина звернень стосувалася питань надання послуг з теплопостачання: розміру тарифів, правомірності нарахування оплати за місця загального користування, відключення будинків від централізованого опалення. Також були висловлені пропозиції щодо модернізації КП «Смілакомунтеплоенерго».

У зверненнях мешканці звернули увагу на питання співпраці з ОСББ та житловими кооперативними будинками, сприяння у виконанні технічних умов ПАТ «Черкасиобленерго», питання щодо абонентської плати при наданні послуг з водопостачання, оприлюднення документів на сайті міської ради щодо підвищення тарифів на послуги з водопостачання та тарифів на проїзд у міському транспорті.

Жителі мікрорайону Б.Хмельницького озвучили питання підрізки дерев біля магазину АТБ, ремонту тротуарів та облаштування ринку в мікрорайоні залізничної станції ім. Т.Шевченка.

Заступником міського голови керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету дані доручення щодо ретельного вивчення даних питань для відповідного реагування, їх вирішення та надання відповіді заявникам

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу