30.03.2021 | 17:18

30 березня особистий прийом громадян провів міський голова Сергій Ананко

На прийомі разом із керівниками та спеціалістами структурних підрозділів виконавчого комітету розглянуті як індивідуальні, так і колективні звернення смілян.

Зокрема, частина звернень стосувалася питань надання послуг населенню: розміру тарифів з теплопостачання, якості питної води та газу, оприлюднення документів на сайті міської ради щодо підвищення тарифів на послуги з водопостачання та тарифів на проїзд у міському транспорті.

У зверненнях жителі підняли питання співпраці голів ОСББ із співвласниками квартир, проведення звітів перед мешканцями, вирішення питання розмежування прибудинкової території та сприяння у виконанні технічних умов ПАТ «Черкасиобленерго».

Сміляни озвучили питання благоустрою мікрорайонів міста, перекриття внутрішньо квартального проїзду між будинками №№ 46, 48 по вулиці Б.Хмельницького, звернули увагу міського голови на незаконно встановлені гаражі по вулиці Героїв Небесної Сотні та прибирання прибудинкової території будинку № 15 зазначеної вулиці, законність забудови прибудинкової території багатоквартирного будинку по вулиці Незалежності, 26.

Міським головою дані доручення керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо ретельного вивчення даних питань для відповідного реагування, їх вирішення та надання відповіді заявникам

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу