13.12.2019 | 15:24

З нагоди Дня охорони праці з робочим візитом голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук відвідав Шполянський та Смілянський райони електричних мереж. Очільник поспілкувався з колективами та дізнався про стан справ у підрозділах, оглянув капітально відремонтовані диспетчерські та перевірив, як тривають ремонтні роботи інших приміщень, а також який об’єм залишається на наступний рік.

Про це інформує сайт ПАТ «Черкасиобленерго».

У Шполянському РЕМ провели капітальний ремонт приміщення диспетчерської служби, зробили кухню та зону відпочинку, облаштували побутовою технікою. Для підвищення енергоефективності та комфорту в будівлях провели повну заміну вікон.

У Смілянському РЕМ ремонтні роботи тільки починаються. В першу чергу була відремонтована диспетчерська. Також розпочалася заміна вікон. Надалі визначається пріоритетність робіт.

Крім того, голова правління поцікавився станом господарської діяльності підрозділів, оглянув техніку і обладнання та дізнався про нагальні потреби районів електромереж. Запевнив, що на досягнутому зупинятися Товариство не буде.

29 січня

10.00 - Відкриття меморіальної дошки визволителю міста від нацистських загарбників - почесному громадянину міста Сміли В.І. Москальцю, Фасад міської дитячої бібліотеки

11.00 - Виставка дитячого малюнка "Сміла непереможна", Молодіжна акція "Польовий конверт", Фойє Міського будинку культури

11.00 - Урочистості з нагоди 76-ї річниці вигнання нацистських окупантів з міста, Міський будинок культури, мала зала