Заходи благоустрою міста

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

ЧОЦЗ

Перелік комунальних підприємств побуту та послуг станом на 01.07.2019

 

№№ п/п

Повна назва підприємства

Спеціалізація

Керівник

(директор)

Контакти

(телефон,

веб-сайт)

Адреса підприємства (індекс, місто, вулиця, будинок)

Графік роботи

  1.  

Смілянське комунальне підприємство "Світоч"

Роздрібна торгівля книжками в спеціалізованих магазинах

Дубовська Людмила Кирилівна

4-23-39

20701,

м.Сміла,

вул..Житомирська,10

9:00 – 17:00

  1.  

Смілянське комунальне підприємство "Кобзар"

Роздрібна торгівля книжками в спеціалізованих магазинах

Бойко Людмила Дмитрівна

 

3-64-08

20700,

 м.Сміла,

вул. Жовтнева

буд.13,

8:00 – 17:00

  1.  

Смілянське комунальне підприємство «Кругозір»

Роздрібна торгівля книжками в спеціалізованих магазинах

Овсієнко  Оксана Володимирівна

4-21-71

20700,

 м. Сміла,

пров. Бобринського, буд. 4

9:00 -17:00

  1.  

Комунальне проектно – виробниче підприємство «Архітектурно-планувальне бюро»

Діяльність у сфері архітектури: проектні, проектно – планувальні, інженерно – геодезичні роботи

Руднєва Наталія Миколаївна

 

4-05-09,

4-23-80

20700,

м.Сміла,

вул. Олексій Бобринського, 2

8:00 - 17:15

  1.  

Комунальне підприємство «Готельний комплекс «Сміла»

Надання готельних послуг

Тарнавський Юрій Михайлович

4-13-37

4-25-87

20700,

м. Сміла,

вул. Соборна, 91

цілодобово

  1.  

Комунальне підприємство «Муніципальна інвестиційно–фондова компанія»

Надання послуг оренди

Слободяник Неоніла Савеліївна

5-05-10,

20701,

м.Сміла, вул.Соборна,91

8:00 - 17:00

  1.  

Комунальне підприємство «Медіа-центр»

Видання газет

Скороход Людмила Іванівна

4-61-08

20700,

м.Сміла,

вул.Перемоги,18

8:00 -17:15

8 Комцнальне підприємство "Варта" охоронна діляьність Федоров Олег Миколайович  

20701,

м.Сміла, вул.Соборна,91

 

 

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

12 жовтня

10.00 - VІ тур Відкритого чемпіонату м. Сміла з міні-футболу 2019 року «Локомотив – ліга», Стадіон "Локомотив"

10.00 - Кубковий турнір з тенісу (серед вихованців середньої та старшої груп), Центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

14.00 - Концерт до Дня українського козацтва, Клуб мікрорайону Гречківка

13 жовтня

12.00 - V тур Чемпіонату Черкаської області 2019/2020 років серед дитячо-юнацьких команд (І коло), Стадіон "Юність"

16.00 - Вечір відпочинку у клубі для людей поважного віку «Відпочинок», Міський будинок культури

14 жовтня

10.00 - Покладаня квітів до пам'ятних знаків Якова Водяного, Площа північного вокзалу станції ім. Т.Шевченка

11.00 - Вшанування та покладення квітів до пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО, Площа перед Будинком Рад

15.30 - Заняття в школі волонтерів, Міський будинок культури

15 жовтня

12.00 - Сторітеллінг «Сила нескорених» до Дня захисника України, Юнацький сектор ЦМБ ім.О.Журливої

16 жовтня

12.30 - Бібліографічний огляд «Дивовижні історії з життя тварин», Спеціалізована БФ для дітей Ім.Т.Шевченка

14.00 - Фінал міських змагань з футболу "Шкіряний м'яч", Стадіон "Юність"

15.00 - VI тур Чемпіонату області 2019/2020 років серед дитячо-юнацьких команд (1 коло), ДЮСШ  «Олімп» - «Дніпро», Стадіон "Юність"

17 жовтня

11.00 - Зустріч із дитячою письменницею, громадською діячкою Ларисою Ніцой: «Читайте як морозиво», Центральна дитяча бібліотека

11.00 - Бібліотерапія / Засідання клубу «Тисяча мудрих сторінок» до Всеукраїнського дня бібліотек, Бібліотека філія №1

13.30 - Урок - дискусія «Колектив починається з мене», Спеціалізована БФ для дітей Ім.Т.Шевченка

13.30 - Година спілкування «Спорт мужніх –мотокрос» (Знайомтесь:  Дмитро Кугот та Артем Вовк – юні смілянські спортсмени), Бібліотека філія №2

15.00 - Позачергова сесія міської ради, Сесійна зала Будинку рад

18 жовтня

10.00 - Тренінги з комп’ютерної грамотності, Бібліотека філія №5

14.00 - Міські змагання з настільного тенісу, Центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

14.00 - Ігротека настільних ігор, Бібліотека філія №5

15.30 - Молодіжна акція до Європейського дня протидії торгівлі людьми, Центральна площа

16.00 - Козацька естафета "Козацькому роду нема переводу", Будинок дитячої та юнацької творчості

19 жовтня

10.00 – Закриття чемпіонату міста з міні-футболу 2019 року, Стадіон "Локомотив"

17.00  - Фікси –шоу – «Обережно Фіксики», Міський будинок культури

20 жовтня

12.00 - VI тур чемпіонату області серед дитячо-юнацьких команд (1 коло) ДЮСШ, Стадіон "Авангард"

14.00 -  Вечір відпочинку в клубі для людей поважного віку «Відпочинок», Міський будинок культури

15.00 - XIV тур Першості області з футболу серед команд першої ліги, Стадіон "Авангард"

17.00 – Святковий концерт національного хору ім. Григорія Верьовки, Міський будинок культури

 

 

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ