10.03.2021 | 12:13

Перший заступник міського голови Олександр Лисенко провів щотижневу робочу нараду з структурними підрозділами, діяльність яких координує.

Олександр Лисенко ознайомився з проблематикою кожного відділу та управління, обговорив шляхи вирішення нагальних питань.

З начальником центру надання адміністративних послуг Людмилою Проненко обговорено питання щодо створення віддаленого робочого місця для Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області на базі міського ЦНАП для проведення особистого прийому, раз на місяць.

Марина Коваленко – начальник відділу державної реєстрації проінформувала про набрання чинності постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2020 р. №1362 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. №207» від 31 грудня 2020 року.

Згідно з внесеними змінами, з 1 квітня органи реєстрації (виконавчі органи сільських, селищних або міських рад, сільські голови, які здійснюють реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання особи на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, на яку поширюються повноваження відповідної сільської, селищної або міської ради) здійснюють ведення реєстрів територіальних громад виключно в електронній формі.

Директор міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Інга Гончаренка розповіла про підготовку до курсу роботи з родинами, в яких було скоєно домашнє насильство. Для постраждалих – це відновлюючі зустрічі, а для тих, хто вчинив насилля – можливість навчитися управляти гнівом.

Заплановані також наступні заходи:

✓11 березня 15:00 - тренінг з питань формування безпечної поведінки для дітей віком 9-11 р. «Я та незнайомці» - спікер Наталія Усова, Надія Мельник;

✓16 березня 16:00 - терапевтична група взаємопідтримка «Особливі мами» особливих дітей. 10 викликів материнства» - спікер Максим Пархоменко;

✓17 березня 15:30 - тренінгове заняття для дітей віком 12-14 років, з метою формування ефективного спілкування «Я, ми, вони» - спікер Надія Мельник, Дмитро Бобошко;

✓17 березня 17:00 -лайфхак для батьків «Як убезпечити дітей в інтернеті» - спікер Дмитро Бобошко;

✓19 березня 16:00 -тренінгове заняття для дівчаток 12-18 років на тему «Я особлива» - спікер Юлія Старинець;

✓31 березня 16:00 - зустріч для наставників «Портфель можливостей. Сесія з програм Наставництва» - спікер Максим Пархоменко.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу