ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

Повідомлення  про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення міської ради

на здійснення невід'ємних поліпшень орендованого комунального майна м.Сміла»

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляється про оприлюднення з 12.12.2018 року на веб-сайті Смілянської  міської ради проект регуляторного акту - рішення  міської ради: «Про затвердження  Порядку надання орендарю згоди орендодавця комунального майна на здійснення невід'ємних поліпшень орендованого комунального майна м.Сміла»"

Проект регуляторного акта "«Про затвердження  Порядку надання орендарю згоди орендодавця комунального майна на здійснення невід'ємних поліпшень орендованого комунального майна м.Сміла»"  розроблений   відповідно до  Закону  України "Про оренду державного та комунального майна", Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна»  з метою визначення  процедури отримання дозволу на здійснення поліпшень орендарями комунального майна.

Проект рішення міської ради "«Про затвердження  Порядку надання орендарю згоди орендодавця комунального майна на здійснення невід'ємних поліпшень орендованого комунального майна м.Сміла»" разом з аналізом регуляторного впливу  опублікований на сайті Смілянської міської ради http://smila-rada.gov.ua/  в розділі «Регуляторна політика» - «Повідомлення про оприлюдення».

Зауваження та пропозиції щодо проекту даного регуляторного акта приймаються від фізичних, юридичних осіб, їх об'єднань у письмовому вигляді упродовж 31 календарного дня з дати оприлюднення його на сайті на адресу м.Сміла, бульвар Графа Олексія Бобринського, 2, Будинок  побуту, кімната 34, управління економічного  розвитку,  або на поштову скриньку управління: sm.y-ekonomiki@ukr.net.

Розробник проекту регуляторного акта: управління економічного  розвитку. Додаткова інформація за тел.4-20-34, 4-44-75.

Проект рішення

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу

17 вересня