Закрити

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

14.06.2017 | 11:17

Помічники депутатів Смілянської міської ради

п/п

Прізвище,

ім’я, по батькові

Прізвище,

ім’я, по батькові помічників депутата

1.

Абажей Петро Іванович

1. Недашківська Людмила Василівна

2. Каплун Валерій Миколайович

3. Курбала Максим Анатолійович

2.

Баталін Ігор Валерійович

 

3.

Бердецький Володимир Борисович

 Пожар Татяна Василівна

4.

Глущенко Володимир Олександрович

 Агаммедова Тетяна Іванівна

5.

Голуб Анатолій Андрійович

 

6.

Голубніченко Світлана Анатоліївна

1. Науменко Сергій Олександрович

7.

Давиденко Василь Іванович

 

8.

Дериземля Ольга Іванівна

 

9.

Заріцький Костянтин Ростиславович

 

10.

Зборівська Валентина Петрівна

1.Пожар Андрій Васильович

11.

Карло Тетяна Анатоліївна

 

12.

Кредзинський Юрій Якович

1.Манушкін Ігор Анатолійович

13.

Кривко Антон Іванович

 

14.

Лихолай Віктор Олексійович

1.Коновалов Ігор Вікторович

2. Петренко Валентина Миколаївна

15.

Нікітченко Ольга Петрівна

1. Семеріков Констянтин Ігорович

2. Гнатенко Олександр Вікторович

3. Матвєєнко Євген Ігорович

4. Литовчак Анатолій Миколайович

16.

Перемей В’ячеслав Анатолійович

 

17.

Пляченко Олександра Володимирівна

 

18.

Портянко Василь Петрович

 

19.

Примак Володимир Андрійович

 

20.

Прусс Володимир Миколайович

 

21.

Салов Володимир Іванович

1.Юрченко Катерина Олександрівна

22.

Скороход Людмила Іванівна

1.Шмаль Володимир Леонтійович

2. Гарагай Юрій Володимирович

23.

Скубко Вікторія Анатоліївна

 

24.

Собко Володимир Іванович

 

25.

Старенький Вадим Анатолійович

 

26.

Старіков Андрій Григорович

 

27.

Стригун Анатолій Миколайович

 

28.

Синьогуб Костянтин Іванович

Кудря Ніна Степанівна
29.

Тарнавський Юрій Михайлович

 

30.

Ткаченко Ольга Петрівна

1. Надьон-Калюжка Зінаїда Валеріївна

31.

Трусов Валерій Євгенійович

 

32.

Федун Віталій Вікторович

 

33.

Федоренко  Віктор Антонович

1. Іщенко Ігор Васильович

34.

Хоменко Роман Миколайович

1. Рубановський Костянтин Миколайович

2. Діхтяренко Інна Григорівна

35.

Цаподой Сергій Васильович

 

36.

Ястребова Наталія Миколаївна

1. Білан Володимир Миколайович

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

10 грудня

10.00 - Правовий ключик: «Книги читаємо — права вивчаємо» до Дня захисту прав людини, Центральна дитяча бібліотека

11.30 - Гра «Абетка правової мудрості», Спеціалізована БФ для дітей ім. Т.Шевченка

13.30 - Година превентивного виховання «Правові орієнтири для кожної дитини», Бібліотека філія №2

14.00 - Тренінг "Протидія насильству в сім'ї", Центральна міська бібліотека ім. О. Журливої

14.00 - Фінал міських змагань з волейболу, НВК «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер»

14.30 - Особистий прийом громадян заступником міського голови Павлом Іщенко

15.00 - Брейн-ринг "Право у моєму житті", Будинок дитячої та юнацької творчості

16.00 - Психологічний тренінг «Як спілкуватись, проявляти емоції і діяти заради спільної мети», Будинок дитячої та юнацької творчості

11 грудня

16.00 - Засідання Громадської ради, Будинок рад, мала зала

12 грудня

10.00 - Особистий прийом громадян заступником міського голови Павлом Кондратенко

11.00 - Літературно – музична вітальня / Засідання клубу «Новорічне диво», Бібліотека філія №1

12.30 - Година пам’яті «І збережем навіки їх сліди…», Бібліотека філія № 3

13.00 - Зустріч з письменниками Смілянщини з нагоди 125-річчя від дня народження Тодося Осьмачки, Спеціалізована БФ для дітей ім. Т.Шевченка

14.30 - Засідання виконавчого комітету, Будинок рад, мала зала

13 грудня

10.00 – Учбово-практичні заняття «Вивчення нових технік печворку», Бібліотека філія № 5

13.00 - Учбово практичні заняття «Вивчення технік декупажу», Бібліотека філія № 5

13.00 - Привітання ветеранів - ліквідаторів аварії на ЧАЕС, Будинок рад, мала зала

14.00 - Покладання квітів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, Міський парк культури

14.30 - Урок корисних порад «Про справжніх лицарів і леді», Спеціалізована БФ для дітей  ім.Т.Шевченка

15 грудня

10.00 - Відкритий чемпіонат ДЮСШ "Олімп" з гімнастики спортивної, Заклад загальної середньої освіти № 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ