Заходи благоустрою міста

ЧОЦЗ

08.02.2019 | 10:11

Під час серії обшуків у зловмисників виявлено докази, які вказують на причетність даних осіб до ряду кримінальних правопорушень. Також у зловмисників виявлено зброю, вибухівку та наркотики у великій кількості, інформує сектор комунікації поліції Черкаської області.

До Черкаських правоохоронців надійшла інформація про групу осіб, які шляхом шахрайських дій, погроз та вимагання займаються незаконним заволодінням грошей та майна громадян. Інформація була негайно взята в роботу та в подальшому знайшла своє підтвердження.

Так, в ході оперативно-розшукових заходів, оперативники встановили, що до групи зловмисників входить п’ятеро осіб. Всі вони мешканці Черкаської області та раніше притягувалися до кримінальної відповідальності. Поліцейські встановили, що дані особи шляхом погроз фізичної розправи, шахрайським способом заволоділи нерухомим майном мешканця Смілянського району, а також нерухомим майном та технікою одного із фермерських господарств Уманського району.

Зловмисникам оголошено про підозри. Крім того, під час серії обшуків, які одночасно проходили в декількох районах області, було виявлено речові докази, які вказують на причетність осіб до вчинення ряду кримінальних правопорушень. Також, у зловмисників було виявлено та вилучено револьвер «Наган» з набоями до нього, вибухівку пластид з чотирма детонаторами, 6 пакетів з піросумішшю, а також, понад два кілограми марихуани.

Речові докази вилучено. Відкрито ряд кримінальних проваджень за ознаками частини 3 статті 189 (Вимагання), частини 4 статті 190 (Шахрайство), частини 1 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та частини 1 статті 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Слідчі дії по даним кримінальним провадженням продовжуються. Поліцейські перевіряють причетність зловмисників до інших подібних злочинів на території Черкаської та інших області.

19 жовтня

14.00 – Закриття чемпіонату міста з міні-футболу 2019 року, Стадіон "Локомотив"

17.00  - Фікси –шоу – «Обережно Фіксики», Міський будинок культури

20 жовтня