03.03.2021 | 13:08

У Смілянській прокуратурі за участю керівництва відділу поліції №2 Черкаського районного управління поліції, Смілянського відділу Управління СБУ, відбулася координаційна нарада щодо стану протидії злочинності та корупції.

Тут обговорили ефективність вжитих правоохоронцями заходів, спрямованих на протидію, виявлення та припинення кримінальних правопорушень, за підсумками роботи 2020 року.

На нараді підбили підсумки спільної діяльності у запобіганні та протидії злочинності і корупції на території Черкаського району протягом минулого року.

За підсумками роботи на нараді зазначили, що правоохоронні органи провели ряд організаційних і практичних заходів, спрямованих на боротьбу із злочинністю, зміцнення законності та правопорядку, проте робота на вказаному напрямку є недостатньою.

Також, на зустрічі розробили спільні заходи та планували роботу у 2021 році, повідомили у Смілянській місцевій прокуратурі.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу