05.03.2021 | 10:28

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль не виключив можливості запровадження жорстких карантинних обмежень на території країни, у разі продовження тенденції зростання кількості хворих на коронавірус.

Про це він сказав під час проведення прес-конференції, присвяченій річниці роботи Кабінету Міністрів, передає osvita.ua.

За його словами наразі в Україні розпочалася третя хвиля епідемії.

«На жаль, необхідно констатувати, що почалася третя хвиля епідемії в Україні. Це також цифри, статистика, яку ми бачимо, яку неможливо приховати або по-іншому інтерпретувати», – сказав Шмигаль.

Він також зазначив, що зараз жорсткий локдаун запроваджений в Івано-Франківській області. Окрім того, у низці областей спостерігається підвищення рівня захворюваності.

«Це означає, що на підході може бути жорсткий локдаун. Звичайно, що коли більшість областей будуть в червоній зоні, скоріше за все виникне необхідність повертатись до тієї моделі локдауну, який Україна уже проходила. Коронавірус нікуди не подівся. Він є у всьому світі», – зазначив прем’єр.

Окрім того, він наголосив, що процес вакцинації в усьому світі займе щонайменше два роки.

«Протягом цих двох років масковий режим, дезінфекція рук та соціальна дистанція залишаються актуальними. І треба берегти себе, берегти своїх близьких і не тішити себе ілюзіями, що вакцина все врятує», – підкреслив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU