ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

15.02.2019 | 08:15

Дорогі учасники бойових дій, шановні сміляни!

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, день виведення радянських військ з Афганістану.

Тридцять років тому останній солдат покинув афганську землю. Цього дня ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, з глибокою шаною звертаємось до всіх синів і дочок України, яким довелося брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави.

Ми шануємо їх героїзм і звитягу. Ми захоплюємося кращими людськими якостями тих, хто пройшов крізь Афганістан, Ірак, колишню Югославію, Ліван, інші держави світу з миротворчою місією, не посоромивши своєї честі та гідності. Там, на чужині, наші співвітчизники проявили мужність і професіоналізм. Їх високий гуманізм та милосердя з вдячністю та повагою згадують у багатьох куточках світу.

Нічим не зміряти глибину людських трагедій, психологічних потрясінь, що спіткали людей, які пройшли такий складний життєвий шлях. Ветеранам та родинам загиблих ми висловлюємо сьогодні шану і вдячність.

І сьогодні «афганське братство» сильне, воіни-інтернаціоналісти передають молодим воїнам української армії свій бойовий досвід, беруть активну участь у волонтерській роботі, у військово-патріотичному вихованні молоді. Багато ветеранів Афганської війни, незважаючи на вік і поранення, отримані у минулому, захищають рідну країну зі зброєю в руках.

Бажаю вам, шановні  ветерани-«афганці» та учасники локальних воєн, здоров’я, добробуту і мирного неба!

Секретар міської ради

Віктор Федоренко