ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

01.09.2020 | 08:05

Дорогі школярі та студенти! Шановні педагоги!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком навчального року!

Цей день хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів і, звичайно, закличним першим дзвоником. Це свято не минає жодної родини. Адже людина без знань, як безкрилий птах: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті.

Усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги. Особливо, хочу привітати зі святом дорогих першокласників. Нехай перші ваші кроки дорогою Знань стануть міцною основою подальшого навчання та саморозвитку.

Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю та бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє. Здоров'я вам, шановні педагоги, благополуччя, родинного тепла, старанних і вдячних учнів.

Тож нехай перший дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх  розпочатих справ.

Міський голова                                                        Олексій Цибко

11-00 Позачергова сесія міської ради, Сесійна зала Будинку рад

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020

Про підсумки голосування з виборів депутатів  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ  /Переглянути/

Про підсумки голосування з виборів депутатів  до ЧЕРКАСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ  /Переглянути/

Фінансові звіти кадидатів на посаду міського голови/Завантажити/

Фінансові звіти політичних партій /Завантажити/

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ З ВИБОРІВ СМІЛЯНСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ /Завантажити файл/

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ/Завантажити файл/

ПОСТАНОВА м. Сміла 09 листопада 2020 року № 95 Про реєстрацію Ананка Сергія Васильовича міським головою м. Сміла  /Завантажити файл/

Про реєстрацію обраних депутатів до Смілянської міської ради  /Завантажити файл/

ПОСТАНОВА 13 листопада 2020 року №99 Про реєстрацію обраних депутатів до Смілянської міської ради /Завантажити файл/

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " С  Т  А  Т  У  Т У   територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16.    Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU