26.03.2021 | 08:41

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Це свято тих, хто справою свого життя обрав забезпечення безпеки держави, захист та охорону життя громадян, хто за покликом серця боронить рідну землю. Без сумніву ви, свідомо зробивши свій патріотичний вибір, здобули повагу та вдячність усього українського народу, ви своєю важливою справою нагадали всьoму світoві прo те, щo Україна у надійних руках.

Тож прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом та дозвольте побажати вам та вашим родинам міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, стабільності та миру. Нехай любов до рідного краю та людська вдячність надають вам наснаги у нелегкій і відповідальній справі служіння українському народу.

Зі святом!

Міський голова             Сергій Ананко

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія