19.03.2021 | 13:49

Напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування міський голова Сергій Ананко, заступник міського голови Богдан Дубовський та голова міської координаційної ради профспілок Людмила Хоменко привітали колектив КП «ВодГео».

Сергій Ананко зазначив: "Праця колективу забезпечує життєво важливі потреби громадян і належне функціонування всіх галузей господарства. Сьогодні комунальні блага стали звичною справою, що ніхто і не замислюється скільки потрібно докласти сил для їх стабільного функціонування. Ваш високий професіоналізм та оперативність – запорука успішного розвитку міста. Незважаючи на деякі труднощі, комунальна галузь Сміли працює безперебійно, забезпечуючи належний рівень обслуговування мешканців."

Міський голова зазначив про підтримку міською владою колективу при проведенні реформуванні установи та обов`язкове забезпечення усіх працівників робочими місцями. Сергій Ананко також затронув питання щодо придбання найближчим часом для підприємства енергозберігаючого обладнання, що дасть можливість покращення надання послуг та збереження тарифу на нинішньому рівні.

Представники міської влади спільно з керівництвом КП «ВодГео та профспілковим комітетом підприємства вручили працівникам Почесні грамоти виконавчого комітету та грошові винагороди.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу