Закрити
19.03.2021 | 11:37

Напередодні дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування міський голова Сергій Ананко разом із заступником Богданом Дубовським та головою міської координаційної ради профспілок Людмилою Хоменко привітали колектив з професійним святом.

Міський голова подякував колективу за нелегку, але таку потрібну роботу по створенню тепла та затишку в оселях смілян. Сергій Ананко зазначив: "Праця колективу забезпечує життєво важливі потреби громадян і належне функціонування всіх галузей господарства. Сьогодні комунальні блага стали звичною справою, що ніхто і не замислюється скільки потрібно докласти сил для їх стабільного функціонування. Ваш високий професіоналізм та оперативність – запорука успішного розвитку міста. Незважаючи на деякі труднощі, комунальна галузь Сміли працює безперебійно, забезпечуючи належний рівень обслуговування мешканців."

Працівникам колективу представники міської влади спільно з профспілковим комітетом підприємства вручили Почесні грамоти виконавчого комітету та грошові премії.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

 

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13