Муніципальний розвиток

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

Правова допомога

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

26.03.2020 | 11:01

Рішенням виконавчого комітету призначено стипендію творчо обдарованим дітям і молоді у розмірі 500,00 грн. кожному щомісячно на період з січня по червень 2020 року, будуть вручені відповідний сертифікат та нагороджені Грамотою виконавчого комітету міської ради:

1) Глухенко Дарина Юріївна, за ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі молодіжних проєктів з енергоефективності «Енергія і середовище-2019», перемогу у  ХІ Міжнародному дитячому медіафестивалі «Дитятко»;

2) Гончаренко Вікторія Миколаївна, за І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої творчості «На святого Миколая творча іскорка палає», лауреату ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу художнього мистецтва «Художня палітра України», лауреату ІІІ ступеня міжнародного конкурсу«ThefestivalbridgesinParis»; 

3) Зайва Юлія Вікторівна,  за ІІ місця у ІІІ етапі олімпіад з історії та української мови, ІІ місце в обласному конкурсі «Подорож по алеї правових знань», ІІІ місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;

4) Зозуліна Дар’я Сергіївна, лауреату І ступенів Всеукраїнського конкурсу художнього мистецтва «Художня палітра України» та Міжнародного конкурсу «ThefestivalbridgesinParis», ІІ премію ХІІІ Всеукраїнського дитячого конгресу «Зіркові канікули в «Світі талантів», ІІІ премію Міжнародного конкурсу ІІІ «Pacsirta»;

5) Карпань Поліна Олександрівна, за І місце у ІІІ Міжнародному фольклорному фестивалі-параді талантів, ІІ місце у Міжнародному фестивалі мистецтв «Мости в Парижі», ІІ місце у міжнародному фестивалі-конкурсі «Ритми України», ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі художнього мистецтва «Художня палітра України», І премію у регіональному конкурсі «Світ талантів»;

6) Ковтун Маріі Євгенівні, за І місця у ІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Чубинський fest» та VІІ Міжнародному фестивалі «Мій світ-мистецтво», І і ІІІ місця у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Великий осінній «ArtPeopleFest»,Гран-прі у міжнародному фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчої молоді «Соняшник»;

7) Коврик Марія Андріївна, за І місце у ІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Чубинський fest», І і ІІІ місця у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Великий осінній «ArtPeopleFest», І місце у VІІ Міжнародному фестивалі «Мій світ-мистецтво»,Гран-прі у міжнародному фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчої молоді «Соняшник»;

8) Мироненко Едуард Павлович, за І місце у Всеукраїнському  фестивалі-конкурсі виконавців гумору та сатири «Усмішки Глазового», лауреату ІІ премії XVI Міжнародного фестивалю-конкурсу  виконавців гумору і сатири, музичного фольклору імені Андрія Сови, лауреату ІІ ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ-мистецтво» та Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях.UA»;

9) Селезень Євгеній Сергійович, за ІІ місце у 15 Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Українська естафета творчості», лауреату ІІ ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ-мистецтво» та VIII Міжнародного фестивалю «Свято талантів», ІІ місця у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях. UA», Міжнародному дитячому конкурсі «Штурм», регіональному конкурсі «Світ талантів»;

10) Селезень Марія Сергіївна, за І премію у 15 Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Українська естафета творчості», ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі театрального мистецтва «Театральні містерії», лауреату І ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ-мистецтво» та Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях.UA», І премію у регіональному конкурсі «Світ талантів»,ІІ місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Україна єднає  світ»,;       

11) Судак Захар Андрійович, за ІІІ місце у ХХ Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги», ІІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях. UA», лауреату ІІ ступеня у VII Міжнародному фестивалі «Мій світ-мистецтво»;

12) Федун Валерія Віталіївна, за І місце на Всеукраїнському конкурсі художнього мистецтва «Художня палітра України», І премію у Міжнародному конкурсі театрального музичного та художнього мистецтва «Чарівна рапсодія-2019», лауреату ІІ ступеня Міжнародного конкурсу «ThefestivalbridgesinParis»; 

13) Ховко Анастасія Олександрівна, за ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців гумору та сатири «Усмішки Глазового»,лауреату І ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ-мистецтво», лауреату ІІ ступеня Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях.UA»;

14) Ховко Михайло Олександрович, за І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців гумору та сатири «Усмішки Глазового», лауреату ІІ ступеня Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу дитячої юнацької творчості «Козацький шлях.UA», лауреату ІІІ ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ-мистецтво»;

15) Яблонська Дарина Юріївна, за ІІ місце у ІІ етапі конкурсі-захисті наукових робіт МАН з Всесвітньої історії, ІІІ місце у ІІ етапі олімпіад з російської мови;

Також відзначено одноразовою грошовою винагородою у розмірі 1 тис. грн. керівників, які підготували творчо обдарованих дітей і молодь м. Сміла, буде вручено відповідний сертифікат та нагороджено Грамотою виконавчого комітету міської ради:

1) Волошину Марію Сергіївну, вчителя фізики НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія імені В.Сенатора»;

2) Мандро Ларису Вікторівну, викладача образотворчого мистецтва дитячої школи мистецтв;

3) Нестропу Тамару Борисівну, вчителя історіі та права НВК «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15»;

4) Попович Людмилу Іванівну,викладача образотворчого мистецтва дитячої школи мистецтв;

5)  Симоненко Світлану Іванівну, керівника театрального гуртка «Міраж» Будинку дитячої та юнацької творчості;

6)  Шаматову Анастасію Ренатівну, вчителя історії та правознавства НВК «Загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум»;

7) Шастун Наталію Олександрівну, керівника гуртка «Народний художній колектив.Театр естрадної пісні «Ерідан» Будинку дитячої та юнацької творчості;      

 

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

 

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ