ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

26.03.2020 | 15:52

25 березня прийнято розпорядження міського голови № 76-р "Про тимчасове обмеження доступу до адміністративної будівлі виконавчого комітету Смілянської міської ради та приміщень його структурних підрозділів", відповідно до якого на період з 26 березня 2020 року до окремого розпорядження встановлено особливий режим роботи виконавчого комітету міської ради, згідно з яким:

1.1) тимчасово обмежити доступ громадянам України та іншим особам до адміністративної будівлі виконавчого комітету міської ради, а також до приміщень за місцем знаходження самостійних управлінь та відділів виконавчого комітету міської ради, крім працівників відділів, управлінь та служб міської ради і її виконавчого комітету та депутатів міської ради;

1.2) обмежити кількість проведення робочих груп, нарад, комісій, засідань із залученням посадових осіб інших відомств, установ та організацій, представників громадськості тощо, планувати їх участь у таких заходах у режимі віддаленого доступу, відео конференцій, без відвідування адміністративних приміщень;

1.3) доступ особам, запрошеним на засідання комісій, рад та на інші заходи, надавати на підставі затверджених списків відповідальною особою за організацію та проведення заходу;

1.4) припинити проведення особистого прийому громадян міським головою та його заступниками;

1.5) звернення до виконавчого комітету міської ради надсилати виключно засобами поштового та телекомунікаційного зв’язку на електронні адреси, факсом або шляхом опущення до скриньки.

1.6) виконавчим органам ради, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності здійснювати документообіг виконавчого комітету міської ради через електронні поштові скриньки виконавчого комітету міської ради.