Заходи благоустрою міста

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

ЧОЦЗ

До відома суб’єктів підприємницької діяльності

16.01.2019 року о 10-00 годині  у малому залі міськвиконкому за адресою: м.Сміла, вул.Незалежності,37 буде проведено конкурсний відбір виконавців робіт із землеустрою

І.  Землеустрою підлягає земельна ділянка,  на якій розташована нежитлова адміністративна будівля площею 1620,2 кв.м з замощенням (під’їзними шляхами), що знаходиться за адресою: м.Сміла, вул.Ржевська,9/9 та перебуває на балансі управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради.

Орієнтовний розмір земельної ділянки: 0,7га.

Мета проведення  робіт із землеустрою: виготовлення документації із землеустрою з метою погодження меж земельної ділянки з суміжними землекористувачами; закріплення меж земельної ділянки межовими знаками; проведення робіт із присвоєння кадастрового номера; погодження та затвердження документації із землеустрою у встановленому порядку.

ІІ.  1. Перелік документів, які необхідно одержати в результаті проведення робіт із землеустрою: документація із землеустрою, погоджена та затверджена у встановленому порядку; позитивний висновок державної експертизи документації із землеустрою; витяг з Державного земельного кадастру про присвоєння кадастрового номера земельній ділянці; технічний паспорт земельної ділянки. 

   2. Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати до управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради: конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті, на якому крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою» із зазначенням назви об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією. 

До підтвердних документів, поданих на конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою, належать:

 заява про участь у конкурсі  з відбору виконавців робіт із землеустрою (відповідно до додатку 2 Положення про конкурсний відбір виконавців робіт із землеустрою, затвердженого рішенням виконавчого комітету Смілянської міської ради від 26.04.2012 №204);

копія документів, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків  та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті;

-  копії установчих  документів  претендента та довідки про присвоєння йому  ідентифікаційного  коду  за  ЄДРПОУ  (для претендента - юридичної особи);

-  копії сертифікатів претендентів;

-    копії сертифікатів працівників, які будуть залучені для виконання робіт (для юридичної особи);

-   письмова інформація претендента про його досвід роботи (за наявності);

-     проект завдання на виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати замовник, та перелік документів і  матеріалів,  які  будуть представлені за результатами виконаних робіт;

-   згода  на  обробку  персональних  даних  -  для фізичних  осіб - підприємців - претендентів на участь у конкурсі з відбору  виконавців  робіт  із землеустрою.

    3. Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, а строк виконання робіт зазначається в календарних днях.

    4. Конкурсна документація приймається до по 09.01.2019 включно за адресою: м.Сміла,  бульвар графа О.Бобринського,2,  каб.№34.

    5. Контактні телефони: 4-20-34 (управління економічного розвитку).

Категорія: 

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

17 липня

14.00 - Інтелектуальні турніри та змагання «Ігротека настільних ігор», ​Бібліотека-філія № 5 

18 липня

Літературний профіль «Життєвий кодекс Хемінгуея», Бібліотека-філія № 1

Спортивно-туристичний квест, Дитячий оздоровчий табір "Тимурівець"

19 липня

Майстер-клас для вихованців хореографічної профільної зміни літнього відпочинкового табору "Шторм" з прикладного мистецтва,  Дитячий оздоровчий табір "Тимурівець"

21 липня

Розважальна програма "Хлопці - дівчата", Дитячий оздоровчий табір "Тимурівець"

16.00 - Вечір відпочинку в клубі для людей поважного віку "Відпочинок", Міський будинок культури

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ