Закрити

Відповідно до Порядку використання коштів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та постраждалих учасників Революції Гідності», постанови Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 № 432 «Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та постраждалих учасників Революції Гідності» з початку 2021 року робочою групою виконавчого комітету Смілянської міської ради щодо здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників АТО проведено два засідання, розглянуто заяви та документи семи учасників АТО.  Згідно з рішенням робочої групи управлінням праці та соціального захисту населення семи учасникам АТО/ООС видані направлення для отримання послуг із професійної адаптації на базі Смілянської автомобільної школи ТСОУ (навчання з підготовки, перепідготовки водіїв транспортних засобів за категоріями: «С», «В», «СЕ», підвищення кваліфікації з категорії «С» на «В»).

        Відповідно до розподілу коштів по бюджетній програмі за напрямком «Здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції», затвердженого Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації,  управлінню праці та соціального захисту населення на 2021 рік виділено  57 738,00 грн., з них, з початку року використано  51 400,00 грн. 

        Управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників АТО/ООС проводиться прийом документів для направлення  на  навчання  з підготовки (перепідготовки) водіїв транспортних засобів та на інші види освітніх послуг з професійної адаптації за рахунок коштів державного бюджету.

 Професійна адаптація осіб за робітничими професіями здійснюється шляхом професійної орієнтації, первинної професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації з урахуванням їх навичок, умінь та побажань.

        Професійна адаптація осіб з вищою освітою здійснюється шляхом отримання іншої спеціальності на основі здобутого раніше освітнього (освітньо-кваліфікаційного) рівня, підвищення кваліфікації, спеціалізації.

       Професійна адаптація організовується і здійснюється за рахунок коштів державного бюджету суб’єктами освітньої діяльності, що мають право в установленому законодавством порядку на здійснення адаптації (мають ліцензії про право надання освітніх послуг).

 

       За додатковою інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради за адресою: м.Сміла, вул. Михайла Дорошенка, буд.4.,  тел. 2-47-74.

 

 

Заступник начальника                                                               Наталія ЛІСОВА

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

__.__.2023 о ___.___ - _________

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР