12.03.2021 | 15:11

Сьогодні, 12 березня, за дорученням міського голови Сергія Ананка Смілянська міська рада в особі секретаря міської ради Юрія Студанса та ТОВ «Чотири Лапи Україна» в особі директора Олександри Лісчишиної з метою гуманного регулювання численності безпритульних тварин уклали Меморандум про співробітництво.

Товариство запроваджує Програму, що включає в себе:

- стерилізацію, вакцинацію та догляд за безпритульними тваринами;

- ідентифікацію та реєстрацію стерилізованих та доглянутих тварин;

- використання власного персоналу для розвитку програм допомоги безпритульним тваринам;

- використання мобільних клінік;

- інформування населення щодо розвитку Програми;

- організацію співпраці та залучення неурядових організацій, представників комунальних підприємств у сфері поводження з тваринами.

Також був підписаний договір між Товариством та управлінням ЖКГ щодо проведення спільного науково-благодійного проекту з обміну ветеринарним досвідом, а також безкоштовної стерилізації, дезінфекції, вакцинації проти сказу та ідентифікації безпритульних тварин у місті Сміла.

Товариство за 4 дні роботи у місті стерилізувало майже 50 тварин, попереду ще один робочий тиждень. Нині місто супроводжує 5 членів команди.

Загалом, спеціалісти Товариства за 8 років роботи вже у 56 містах України проводили стерилізацію тварин і позитивні результати відмічають жителі Львова, Житомира, Миколаєва, Коростеня, Ужгорода та Трускавця.

Присутні представники міської влади та товариства відмічали, що однією з важливих проблем у державі є неврегульованість даного питання законодавством. Заступник міського голови Тетяна Карло зазначила щодо необхідності створення соціальних роликів для різних вікових категорій та навчальних закладів. Олександра Лісчишина як приклад привела місто Львів – у 7-х класах введені уроки «Львів – дружній до тварин». Також представники Товариства відмітили, що не є прихильниками створення притулків для тварин: це є обтяжливим для скудних місцевих бюджетів та і самі тварини знаходяться постійно у клітках. Тому найкращій варіант – стерилізація та вакцинація безпритульних тварин

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу