Заходи благоустрою міста

ЧОЦЗ

15.04.2019 | 16:20

Підприємства більше не перевіряють за формальним принципом. З цього року разом із втратою чинності мораторію на проведення перевірок бізнесу в Україні змінили й систему нагляду. Як проходять перевірки, які нові підходи використовують при цьому, які ризики – на ці та інші питання отримали відповіді понад 520 підприємців кадровиків та бухгалтерів підприємств області, інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Зважаючи на попит серед підприємців, такі навчання для бізнесу на Черкащині відбуваються вже вдруге. Ініціював проведення 6 семінарів для підприємців області на тему «Скасування мораторію на перевірки. Що потрібно знати?» для бізнесу Департамент регіонального розвитку ОДА в рамках реалізації Стратегії розвитку МСП-2020. Семінари проводилися спільно з профільними управліннями, регуляторними службами профспілковими організаціями.

Цього разу кущові семінари проходили в Смілі, Черкасах, Тальному, Золотоноші та Жашкові протягом березня-квітня. Під час семінарів кожен учасник мав можливість поставити питання фахівцям контролюючих органів, а також отримати індивідуальні консультації. По завершенню кожного семінару Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА проводив анкетування учасників з метою формування актуальних тем для наступних таких заходів.

– Це вже друга серія семінарів для бізнесу, – каже директор Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Роман Карманнік. – Перша була в кінці 2018 року. Зважаючи на кількість учасників цих заходів, ми розуміємо, що тема перевірок наразі є надзвичайно актуальною та потрібною для бізнесу. Тому ініціюємо наступну серію семінарів протягом вересня-листопада 2019 року. Адже наше завдання спільно з контролюючими органами роз’яснювати бізнесу як уникати помилок проводячи підприємницьку діяльність».

Відзначимо, перевірки підприємств відбуваються відповідно до планів контролюючих органів, які публікуються на сайтах цих установ. У допомозі підприємцям також стане Інспекційний портал (inspections.gov.ua). З його допомогою кожен охочий може дізнатися про заплановані перевірки контролюючих органів на тому чи іншому підприємстві. Наразі на цьому сайті можна дізнатись про заплановані перевірки 30 контролюючих органів.

18 червня

10.00 Віртуальна мандрівка:  «Не лише Джекі Чан і дракони»  (2019 – рік Китаю в Україні)

Центральна дитяча бібліотека;

11.00 Вікторина «Відкрий для себе Черкащину»

Центральна дитяча бібліотека;

19 червня

Радіосюжет « Збережемо пам’ять про Подвиг»

Юнацький сектор ЦМБ ім.О.Журливої;

21  червня

18.00 - Випускний вечір - гімназія ім. В. Т. Сенатора

20.00 - Випускний вечір  ЗОШ №3 – колегіум

22 червня

10.00 – Мітинг  з нагоди Дня вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Міський парк культури і відпочинку;

17.30 - Випускний вечір ЗОШ №10, «Прощавай,  рідна  школа !»

Будинок культури  ім. Т.Г. Шевченка;

23 червня

18.00 – Випускний вечір навчально-виховного комплексу «Ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер»

24 червня

Радіосюжт « Енергетика слова С.Носаня

Юнацький сектор ЦМБ ім.О.Журливої;

25 червня

Літературна він’єтка + Радіо- нарис з циклу «Бібліотека у мікрофона» «Олена Пчілка: грані таланту» до  170 р. від дня народження

Бібліотека філія №3;

27 червня

14.00 - Випускний вечір Смілянського промислово-економічний коледжу ЧДТУ

14.00 – Урочистості та святковий концерт з нагоди Дня Конституції

Міський будинок культури (мала зала);

14.00 - Випускний вечір Смілянського промислово-економічний коледжу ЧДТУ

16.00 – Випускний вечір Смілянського коледжу харчових технологій

29 червня

16.00 - фестиваль «СМІЛА МОЛОДЬ-FEST»

Міський парк культури і відпочинку.