Закрити

Підсумки конкурсу «Якби майбутнє міста залежало від мене»

Протягом вересня - жовтня 2018 року за сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту, з метою патріотичного виховання школярів, створення умов для творчого розвитку дітей та молоді проводився міський літературний конкурс дитячої та юнацької творчості «Якби майбутнє міста залежало від мене». Участь у ньому взяли учні загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 1, 2, 10, 13, навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – колегіум”, учні  ДНЗ  «Смілянський   центр   підготовки   та перепідготовки   робітничих   кадрів»,  студенти  Смілянського  коледжу харчових технологій НУХТ.

Творчі роботи конкурсантів оцінювали члени журі, відзначили найкращі роботи,  визначили переможців. Ними стали:

У І віковій категорії (10 - 13 років):

І місце: Сіроштан Каріна, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;

ІІ місце: Теліженко Марія, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13;

ІІІ місце: Лапигіна Єлизавета та Безпрозванна Ангеліна, учениці загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10.

У ІІ віковій категорії (14-16 років):

І місце: Діхтяренко Яна, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10;

ІІ місце:  Богуна   Максима,  учня    загальноосвітньої  школи    І-ІІІ ступенів № 1;

ІІІ місце: Пилипенко Каріну, ученицю  ДНЗ «Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів».

У ІІІ віковій категорії (17 - 20 років):

І місце: Бойко Анну, студентку Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ.

Переможці конкурсу будуть відзначені грамотами управління освіти, молоді та спорту та пам’ятними подарунками.

   Переможців підготували творчі керівники:

- Білан Надія Іванівна, вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2;

- Береговенко Вікторія Володимирівна, вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 10;

- Стукан Анна Володимирівна, вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 13;

- Скубенко Тетяна Миколаївна, вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1;

- Ткаченко Юлія Валеріївна, вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 10;

- Хоруженко Людмила Григорівна, творчий керівник ДНЗ «Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів»;

- Демченко Олена Михайлівна, викладач Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ.

 

               Вітаємо переможців та їх творчих керівників, бажаємо успіхів та нових перемог.

                                                                                  Відділ молоді та спорту,        

     управління освіти, молоді та спорту

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

 

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13