Закрити
04.03.2021 | 09:48

Під головуванням заступника міського голови Богдана Дубовського відбулася робоча нарада з голова правлінь/управителями ОСББ, за участю міського голови Сергія Ананка.

Регіональний радник Програми IFC з підтримки фонду енергоефективності України Дмитро Паламарчук презентував присутнім Програму підтримки модернізації багатоквартирних будинків «Енергодім».

Підтримка Фонду полягає у наданні грантів та запровадженні комплексних технічних рішень з енергоефективності будівель з врахуванням кращих європейських практик. В результаті їх реалізації співвласники таких будівель зможуть не лише заощаджувати кошти на комунальних послугах, а й підвищити рівень комфорту і якості свого життя. Діяльність Фонду фінансується за рахунок коштів Держбюджету України, фінансової підтримки ЄС та уряду Німеччини.

Для отримання гранту від Фонду, ОСББ повинне виконати шість основних кроків :

✓ініціювання проекту;

✓проведення енергоаудиту та підготовка заявки;

✓подання заявки на участь у Програмі. Грант на відшкодування енергоаудиту;

✓розробка проектної документації та відшкодування її вартості;

✓виконання робіт з термореновації;

✓верифікація проекту та виплата основної частини гранту.

Координатор ПРООН з цілей сталого розвитку Анна Бобкова ознайомила з Проектом «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень»

Основною метою даного Проекту є мобілізувати співвласників багатоквартирних будинків для підтримки процесу покращення енергоефективності в житлових будинках.

Щодо модернізації системи опалення житлового будинку доповів спеціаліст з розвитку проектів Термомодернізації Олександр Гут.

Менеджер збуту і технічних консультацій ТОВ «Хенкель Баутехнік Україна» Олександр Хорошаєв розповів про системи утеплення фасаду та комплексний супровід модернізації ОСББ Програма «Енергодім».

Компанія виробляє високоякісні продукти, які представлені готовими системами облицювання, теплоізоляції та оздоблення фасадів, а також системами влаштування підлоги, гідроізоляції та гідрофобізації.

Керівниками міста з головами ОСББ опрацьована Програма підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у м. Сміла на 2021-2024 роки, спеціалістами управління ЖКГ будь внесені певні зміни за пропозиціями присутніх.

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

 

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13