18.03.2021 | 16:24

18 березня під головуванням секретаря міської ради Юрія Студанса за участі заступника міського голови Богдана Дубовського, спеціалістів управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста, управління економічного розвитку відбулася зустріч по розгляду проєкту Генерального плану забудови міста.

Представили проєкт заступник директора – головний архітектор ДП «НДПІ містобудування» Тетяна Васильцова та начальник відділу планування забудови та реконструкції території міст Лідія Магаляс. У проєкті враховані пропозиції та зауваження щодо корегування плану, висловлені спеціалістами структурних підрозділів виконавчого комітету, депутатами міської ради та представниками комунальних підприємств міста на попередніх зустрічах та нарадах.

Даний проєкт Генерального плану розглядався перед його подачею на експертизу містобудівної документації.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу