Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

21.09.2018 | 09:35

Про красу і величність Парижа говорять пам’ятники, бульвари, мости. Звучить над Сеною голос Піаф. Кружляють у вальсі жовті й червоні  осінні листки.

А у школі №3-колегіумі  готуються до нових відкриттів, нових досягнень і перемог, нових цікавих зустрічей, адже  в Україні триває Рік французької мови, покликаний популяризувати її вивчення в школах і вищих навчальних закладах країни. У нас в закладі протягом дев’яти років учні вивчають французьку мову.

Неприхований ажіотаж виникає серед наших учнів, які ще на початку навчального року заявляють про своє бажання вивчати другу іноземну мову. Кожен школяр розуміє, що знання іноземних мов набуває все більшого значення та стає необхідним кожному, адже чим більше мов людина знає, тим більше дверей перед нею відчиняється.

У     перші вересневі дні  учні  5-7-х класів  віртуально мандрували до столиці Франції – Парижа, мали можливість зануритися в атмосферу франкомовного спілкування, познайомитися з культурними та історичними місцями столиці.   Переконавшись, що французька мова  ‒ це  одна з найбільш милозвучних мов у світі, це мова романтики та шансону — справжньої французької пісні, вони  почали працювати над  пізнавальними проектами: «Французька  мова у сучасному житті»,  «Франція, яка вона?», «Чи знаєте Ви, що…» (про культуру та історію Франції),   які відображають важливу роль французької  мови в  сучасному світі як засобу спілкування між людьми різних країн.

Проте, учні школи №3-колегіуму мають реальну можливість поринути в романтичну атмосферу міста закоханих – Парижа, адже щороку вони є учасниками міжнародного культурно-освітнього проекту. Подорожуючи країнами Європи, наші діти мали змогу неодноразово побувати і в столиці Франції.

Школярі  задоволені тим, що в  школі №3-колегіумі  мають можливість опановувати, крім англійської, ще одну з найпоширеніших мов світу – французьку,  бо добре усвідомлюють, що вивчення іноземних мов – шлях до успіху в майбутньому!

Світлана Павлик, учитель української мови та літератури, 

французької мови школи №3-колегіуму

 

 

 

Файл: 

Реєстрація на сайті

Громадський бюджет

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

Газета Сміла

 

 

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ