ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

09.09.2019 | 08:06

Володимир Чумак завідуючий відділенням фізіотерапії у Смілянській міській лікарні. До цього був військовим лікарем, має більше сорока років практики.

Пан Володимир розповідає, що з часів заснування міської лікарні в фізіотерапевтичному відділенні постійно відбуваються зміни. Лікар каже: “Апарати для фізіотерапевтичних процедур, прилади для проведення лікувальної фізкультури постійно оновлюються. Відділення забезпечено сучасною апаратурою Українських виробників для проведення лазерної терапії, електростимуляції м'язів, ультразвукової та інгаляційної терапії. Вони за своїми параметрами не поступаються апаратам іноземного походження з Великобританії та США.”

Володимир Чумак розповідає про свої очікування від медичної реформи: “Планується переформування у відділення фізичної та медичної реабілітації. Звичайно, основний комплекс реабілітаційних заходів базується на засадах доказової медицини. Використовуються методики фізіотерапевтичних процедур, масажу та лікувальної фізкультури провідних країн світу. У відділенні створена команда фахівців, які допомагають пацієнтам якомога швидше реабілітуватися.”

Лікар розповідає, що зараз потрібна медична сестра/брат з масажу. Пан Володимир каже: “Серед обов’язків - проведення процедур лікувального масажу, робота з пацієнтами у відповідності до внутрішніх стандартів роботи лікарні. У фахівця, який прийде працювати на цю вакансію, є перспективи професійного росту, оволодіння сучасними методиками масажу за стандартами провідних країн світу. Хоча зараз анонсована заробітна плата не велика, але суспільство не стоїть на місці. Ми сподіваємося на те, що працю медичних працівників цінуватимуть гідно. У нас дружній колектив, ми завжди готові підтримати один одного.”

Якщо Вас зацікавила вакансія медичної сестри/брата з масажу, просимо звертатися до Смілянського МРЦЗ, вул. Соборна,68 тел. +38(04733)41189 або безпосередньо до роботодавця: м. Сміла, вул. Герої Холодноярців, 82, адміністрація, відділ кадрів, тел. +38(04733)20214

9 липня

14.30 - Засідання виконавчого комітету міської ради, Мала зала Будинку Рад