Заходи благоустрою міста

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

ЧОЦЗ

11.02.2019 | 12:04

У школі №1 відбулося талант – шоу «Мистецька родина», це свято ще одна сходинка до сімейного зближення, до родинного єднання. Кожна родина унікальна по-своєму, має свої традиції, історію, а найголовніше –це той час, який проводе разом, відпочиваючи, працюючи, маючи спільне хобі.

А першими свій номер продемонстрували Синьогуб Оксана і Софія, для яких танець є частиною життя. А ще для них танець – це пульс, биття їх сердець, їх дихання. Люблять багато речей, але найбільше цінують час, який проводять разом.

Пісенний подарунок від родини Кагамлик Ірини та Ілони, мами і доньки зачарував присутніх у залі. Продовжили концертну програму Штомпіль Діана та Штомпіль Денис, виконавши танцювальне попурі. Веселі, креативні, завжди готові прийти на допомогу, сестра і брат – це так чудово, хоть інколи буває все…

Познайомились і з талановитими сестричками Софією і Вікторією Трач, які захоплюються художньою гімнастикою, грою у шахи та мріють про далекі подорожі. Сестрички продекламували казку Корнія Чуковського «Мийдодір». Сім’я – це маленький світ, створений коханням, ще змалку, співаючи колискові матуся плекає у дітей любов до рідного краю, до української пісні. То ж пісня «Вишиванка» у виконанні родини Деркач не залишила байдужих у залі.

А на завершення чудовий ліричний танець від Плаксюк Юлії та Гоші, мама й син танцюють на одній сцені, скільки ніжності, емоцій вкладено у їх танок. Рядки із листа мами: «Цей чоловік завжди обіймає і цілує без причини. Напевно, це і є щастя – коли в твоєму житті є син. Ідеального чоловіка можна народити тільки самій. Щаслива… Тому що співаю колискову… тому що маленькі ручки плутають волосся… тому, що цілую в щічку… тому що на руці засинає сенс мого життя … щаслива… тому що мама…»

Талант-шоу «Мистецька родина» у школі №1 набуває популярності і вже наступного року чекаємо ще більше учасників, щоб пережити ті емоції та почуття, відчути важливість сім’ї і просто бути щасливими.

Прес-центр школи №1

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

17 липня

14.00 - Інтелектуальні турніри та змагання «Ігротека настільних ігор», ​Бібліотека-філія № 5 

18 липня

Літературний профіль «Життєвий кодекс Хемінгуея», Бібліотека-філія № 1

Спортивно-туристичний квест, Дитячий оздоровчий табір "Тимурівець"

19 липня

Майстер-клас для вихованців хореографічної профільної зміни літнього відпочинкового табору "Шторм" з прикладного мистецтва,  Дитячий оздоровчий табір "Тимурівець"

21 липня

Розважальна програма "Хлопці - дівчата", Дитячий оздоровчий табір "Тимурівець"

16.00 - Вечір відпочинку в клубі для людей поважного віку "Відпочинок", Міський будинок культури

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ