11.02.2019 | 12:04

У школі №1 відбулося талант – шоу «Мистецька родина», це свято ще одна сходинка до сімейного зближення, до родинного єднання. Кожна родина унікальна по-своєму, має свої традиції, історію, а найголовніше –це той час, який проводе разом, відпочиваючи, працюючи, маючи спільне хобі.

А першими свій номер продемонстрували Синьогуб Оксана і Софія, для яких танець є частиною життя. А ще для них танець – це пульс, биття їх сердець, їх дихання. Люблять багато речей, але найбільше цінують час, який проводять разом.

Пісенний подарунок від родини Кагамлик Ірини та Ілони, мами і доньки зачарував присутніх у залі. Продовжили концертну програму Штомпіль Діана та Штомпіль Денис, виконавши танцювальне попурі. Веселі, креативні, завжди готові прийти на допомогу, сестра і брат – це так чудово, хоть інколи буває все…

Познайомились і з талановитими сестричками Софією і Вікторією Трач, які захоплюються художньою гімнастикою, грою у шахи та мріють про далекі подорожі. Сестрички продекламували казку Корнія Чуковського «Мийдодір». Сім’я – це маленький світ, створений коханням, ще змалку, співаючи колискові матуся плекає у дітей любов до рідного краю, до української пісні. То ж пісня «Вишиванка» у виконанні родини Деркач не залишила байдужих у залі.

А на завершення чудовий ліричний танець від Плаксюк Юлії та Гоші, мама й син танцюють на одній сцені, скільки ніжності, емоцій вкладено у їх танок. Рядки із листа мами: «Цей чоловік завжди обіймає і цілує без причини. Напевно, це і є щастя – коли в твоєму житті є син. Ідеального чоловіка можна народити тільки самій. Щаслива… Тому що співаю колискову… тому що маленькі ручки плутають волосся… тому, що цілую в щічку… тому що на руці засинає сенс мого життя … щаслива… тому що мама…»

Талант-шоу «Мистецька родина» у школі №1 набуває популярності і вже наступного року чекаємо ще більше учасників, щоб пережити ті емоції та почуття, відчути важливість сім’ї і просто бути щасливими.

Прес-центр школи №1

Громадський бюджет