03.03.2021 | 14:40

Під головуванням заступника міського голови Тетяни Карло відбулася робоча нарада з спеціалістами служби у справах дітей.

Присутніми опрацьовані питання, що будуть розглянуті на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини щодо позбавлення батьківських прав, визначення порядку участі у вихованні дітей, продовження строку перебування малолітніх дітей в сім᾿ї патронатного вихователя, призначення опікуна над майном дитини.

Про підготовку до проведення координаційної ради з питань профілактики правопорушень та запобіганню злочинності серед дітей на базі Смілянської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернат ознайомила начальник служби Ольга Шуригіна.

Тетяна Карло проінформувала присутніх про призначення Тетяни Трушкової начальником управління освіти, молоді та спорту. При цьому Тетяна Анатоліївна наголосила на важливості співпраці обох підрозділів виконавчого комітету у питанні правового захисту дітей.

Обговорено хід підготовки до запланованої службою наради із соціальними педагогами та заступниками з навчально-виховної роботи навчальних закладів міста.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу