Заходи благоустрою міста

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

ЧОЦЗ

25.06.2019 | 16:06

Тетяна Сумська – директорка Смілянського міськрайонного центру зайнятості. Працюватиу службі зайнятості почала зі спеціалістки І категорії відділу організації зайнятості та соціальних гарантій. Через два роки очолила відділ організації громадських робіт. Пізніше – стала заступницею директора. З 2002 року на посаді директорки центру зайнятості.

Пані Тетяна ділиться своїми секретами розвитку корпоративної культури, гендерної рівності та жіночої солідарності в колективі. Розповідає про те, які нові ініціативи впроваджуються центром зайнятості.

  • Як ви обираєте людей для роботи у центрі зайнятості?

-  Особливість нашого колективу в тому, що ми надаємо послуги населенню. Під час співбесіди я звертаю увагу на комунікабельність, стресостійкість, відкритість до  змін. Важливо, щоб кандидат був готовий постійно навчатися. Адже бувають зміни у законах та положеннях, а це, в свою чергу, впливає на щоденні обов’язкифахівця центру зайнятості. Меніімпонують люди, якіпосміхаються, мислять позитивно. З ними легко працюватинавітьпід час виконанняважкихзавдань.

- Якийгендернийрозподіл у вашомуколективі?

- Так склалося, щобільшістьпрацівників центру зайнятості – цежінки. У неформальнійобстановці, буває, жартуємо з цього приводу. Але ми завждидружньопідтримуємочоловіків, які з нами працюють.

- Які прояви жіночоїсолідарності є у вашомуколективі?

- Мабуть, найяскравіший прояв жіночої солдарності під час робочого процесу – це підтримка ініціатив. Будь-яке колективне рішення починається із ідеї одної особи, яку підтримують.

- Які заходи проводить центр зайнятостіщодопідтримкигендерноїрівності на ринку праці?

- Фахівцівідділу активної підтримки безробітних періодично проводять тренінги для жінок. Під час цих заходів ми допомагаємо жінкам подолати психологічні комплекси та бар’єри. Учасницітренінгіврозповідаютьсвоїісторіїдискримінації на роботі. Фахівці допомагають впоратися з неприємними спогадами та навчають як правильно поводитися в такихситуаціях. Розповідаємо жінкам про їхні права та можливості. Мотивуємо сміливо подаватися на керівні посади або започатковувати власний бізнес.

- Як вирозвиваєтекорпоративну культуру?

- Рушійна сила корпоративноїкультури – цечітка система цінностей. Навідмінувідприватних, виробничихорганізацій, у Державнійслужбізайнятостівже є сформована система цінностей. Наші фахівці завжди привітно зустрічають відвідувачів. У будь-якій ситуації реагуємо адекватно та ввічливо. Ми допомагаємо людям знайтисвоєпокликання та роботу. Роботодавцям підбираємо кваліфікованих робітників. Налагоджуємо діалог між робітниками та роботодавцями. Наприклад, проводимо ярмарки вакансій, де шукачіроботи та керівникизнайомлятьсяодне з одним у неформальнійобстановці.

- Вашіпорадищодовпроважденнякорпоративноїкультури?

- Бути лідером, а не босом. Людиною, яка веде за собою.Для успіху компанії важливо сформувати колективні цінності та визначити шляхи досягнення.

- Якіновісервісизапроваджено у діяльності центру зайнятості?

- Остання новинка – це мобільні додатки насистем іAndroid, які можна скачати у PlayMarket. Так, додаток «Центр розвитку підприємництва» надає змогу оперативно, в он-лайн режимі отримати будь-яку інформацію щодо розвитку підприємництва, про он-лайн форми навчання, переглянути джерела краудфандінгу та франдрейзінгу, тощо. Додаток «Центр профорієнтації» містить інформацію, яка допоможе у плануванні кар’єри. У додатку «Довідник пільг та послуг учаснику АТО» користувач може дізнатися про пільги, реабілітацію, працевлаштування та розвиток власної справи, отримати правову допомогу. А ще шукачі роботи можуть знайти потрібну вакансію на карті GoogleMaps.

Фахівці Смілянського міськрайонного центру зайнятості завжди раді Вам допомогти! Звертайтеся до нас: м. Сміла, вул. Соборна, 68.

Підготувала Ангеліна Хоменко,

фахівчиня СМРЦЗ

 

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

19 липня

Майстер-клас для вихованців хореографічної профільної зміни літнього відпочинкового табору "Шторм" з прикладного мистецтва,  Дитячий оздоровчий табір "Тимурівець"

18.00 - 21.00 - Конкурс краси за участю школи танцю та акробатики на пілоні "Monkeys", Центральна площа 

21 липня

Розважальна програма "Хлопці - дівчата", Дитячий оздоровчий табір "Тимурівець"

16.00 - Вечір відпочинку в клубі для людей поважного віку "Відпочинок", Міський будинок культури

24 липня 

14.30 - засідання виконавчого комітету, Мала зала Будинку рад

25 липня

11.00 - сесія міської ради, Сесійна зала Будинку рад

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ