ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

20.10.2020 | 08:16

Законодавством передбачено, що  житлова субсидія не призначається ( у тому числі на наступний період), якщо структурними підрозділами з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність простроченої понад три місяці ( на дату надання такої інформації підприємствами – надавачами житлово-комунальних послуг) заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, строк позовної давності якої не минув, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день звернення за призначенням житлової субсидії ( наразі – 340 грн.).

За наявності заборгованості житлову субсидію може бути призначено на наступний період за рішенням комісії, утвореної органами  місцевого самоврядування, на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства, з урахуванням обставин, що склалися.

Крім того, існує механізм реструктуризації заборгованості споживачів з оплати житлово-комунальних послуг на підставі укладеного договору з надавачами цих послуг. Для укладення договору реструктуризації боржникові необхідно звернутися безпосередньо до організації – надавача послуги.

Для отримання субсидії на опалювальний сезон 2020-2021 років громадяни, у яких є заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг, повинні подати до управління праці та соціального захисту населення заяву та декларацію встановленого зразка на розгляд відповідної комісії для визначення права на  призначення субсидії та договір реструктуризації боргу, у разі його укладення.

Слід зазначити також, що постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 року №247, передбачено на період карантину додаткові заходи щодо соціального захисту осіб, яких звільнено з роботи у звязку з карантином, а саме: під час призначення житлової субсидії до їхнього доходу враховується розмір допомоги по безробіттю замість заробітної плати, яку вони отримували за попереднім місцем роботи.

В умовах карантину документи для призначення субсидії можна надіслати поштою або в електронній формі через офіційний веб-портал Мінсоцполітики чи надати в управління праці та соціального захисту населення через скриньку, розміщену при вході в управління. Консультації щодо призначення субсидії надаються спеціалістами управління у робочий час  за телефонами: 2-45-34, 2-09-45, 2-09-44.

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради

11-00 Позачергова сесія міської ради, Сесійна зала Будинку рад

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020

Про підсумки голосування з виборів депутатів  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ  /Переглянути/

Про підсумки голосування з виборів депутатів  до ЧЕРКАСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ  /Переглянути/

Фінансові звіти кадидатів на посаду міського голови/Завантажити/

Фінансові звіти політичних партій /Завантажити/

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ З ВИБОРІВ СМІЛЯНСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ /Завантажити файл/

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ/Завантажити файл/

ПОСТАНОВА м. Сміла 09 листопада 2020 року № 95 Про реєстрацію Ананка Сергія Васильовича міським головою м. Сміла  /Завантажити файл/

Про реєстрацію обраних депутатів до Смілянської міської ради  /Завантажити файл/

ПОСТАНОВА 13 листопада 2020 року №99 Про реєстрацію обраних депутатів до Смілянської міської ради /Завантажити файл/

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " С  Т  А  Т  У  Т У   територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16.    Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU