Закрити

Заходи благоустрою міста

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

ЧОЦЗ

14.06.2017 | 11:28

Відділ організаційної роботи виконавчого комітету Смілянської міської ради

/Положення/

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, ІІ поверх, каб.13      e-mail:   vksmila@ukr.net

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник

Єфремов Віталій Володимирович

4-30-27

 

Відділ забезпечення  роботи міської ради  /Положення/

 

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, ІІ поверх, каб.14      e-mail:   vira@smila-rada.gov.ua

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник

Мифодюк Леся Сергіївна

4-04-11

 

Відділ діловодства, контролю та звернень громадян     /Положення/

Адреса:  вул.Незалежності, 37, І поверх, каб.7      email:    cancelar@smila-rada.gov.ua

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник

Омельченко Людмила Петрівна

2-03-59​

 

Сектор інформаційно-аналітичної політики   /Положення/

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, ІІ поверх, каб.11    e-mail  svit-politika@smila-rada.gov.ua

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Завідувач

Головченко Олександр Євгенійович

4-21-55

 

Сектор кадрової роботи  /Положення/

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, ІІ поверх, каб.15      e-mail -

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Завідувач

Лагунова Наталія Олексіївна

2-00-71

 

Відділ бухгалтерського обліку та звітності   /Положення/

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, ІІ поверх, каб.18      e-mail -

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Гол. Бухгалтер

Куценко Леся Іванівна

4-21-24

 

Відділ інформаційно-комп’ютерного забезпечення      /Положення/

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, ІІ поверх, каб.8      e-mail:   vikz@smila-rada.gov.ua

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник

Андросенко Олександр Павлович

2-07-08

 

Відділ обліку, приватизації житла     /Положення/

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, ІІ поверх, каб.12      e-mail:   gitlo@smila-rada.gov.ua

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник

Конча Ірина Олександрівна

4-30-89

 

Юридичний відділ

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, ІІ поверх, каб.20     e-mail -

Начальник

Власенко Іван Іванович

4-32-20

 

Служба у справах дітей     /Положення/

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, ІІІ поверх, каб.      e-mail:  ssd@smila-rada.gov.ua

Години прийому:    Понеділок  з 9.00 до 16.00,  Вівторок  з 14.00 до 16.00, Четвер з 9.00 до 13.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник служби

Шуригіна  Ольга Вікторівна

4-40-81

Сектор опіки та піклування служби у справах дітей

Завідувач

Решетняк Ірина Володимирівна

4-40-71

 

Архівний відділ виконкому     /Положення/

Адреса:        email -

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник

Камянська Ольга Володимирівна

4-43-07

 

Центр надання адміністративних послуг     /Положення/

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, І поверх      e-mail -

Години прийому:     з Пн., Вт., Чт. 8:00 до 16.00,  Ср. З 9.00 до 20.00, Пт. з 8.30 до 15.30  

  Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник

Проненко Людмила Василівна

4-23-73

 

Відділ державної реєстрації/Положення/

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, І поверх, каб.10      e-mail -

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник

Коваленко Марина Володимирівна

4-13-01

 

Відділ державного реєстру виборців      /Положення/

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, І поверх, каб.6   e-mail -

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник

Хоменко Олена Вікторівна

2-02-95

 

Відділ з питань цивільного захисту та оборонної роботи      /Положення/

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, вхід з боку магазину «Малина» e-mail -

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник

Лагунов Юрій Михайлович

4-21-29

 

Сектор мобілізаційної роботи

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, ІІ поверх, каб.16      e-mail -

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Завідувач

Харченко Іван Миколайович

2-00-71

 

Інспекція з благоустрою, екології та забудови міста     /Положення/

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, ІІ поверх, каб.19      e-mail -

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

В.О.Начальника

Яценко Олександр Семенович

4-44-17

 

УПРАВЛІННЯ АРХІТЕКТУРИ, РЕГУЛЮВАННЯ ЗАБУДОВИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН МІСТА

 

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник Управління

Клименко Михайло Володимирович

4-45-58

Сектор бухгалтерського обліку та контролю

Гол.Бухгалтер

Демиденко Тамара Петрівна

4-45-58

Відділ земельних відносин

Начальник

Гутник Людмила Петрівна

4-45-58

Відділ планування та регулювання забудови

Начальник

Кучерук Тетяна Павлівна

4-45-58

Служба містобудівного кадастру

Начальник

Клочай Оксана Анатоліївна

4-45-58

Сектор геодезії, топографії та інженерних комунікацій

Завідувач

Гусар Наталія Валентинівна

4-45-58

 

УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ      /Положення/

 

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник Управління

Плакса Олександр Михайлович

2-00-94

Відділ комунального майна

Начальник

Матвєєнко Лариса Вячеславівна

4-44-75

Відділ бухгалтерського обліку та контролю

Гол.Бухгалтер

Міцкевич Олена Андріївна

4-20-34

Сектор приватизації

Завідувач

Кравченко Наталія Федорівна

4-20-34

Сектор економічного аналізу та інвестицій

Завідувач

Одородько Ольга Віталіївна

2-00-94

Відділ  торгівлі, підприємництва та захисту прав споживачів

Начальник

Божко Оксана Петрівна 

4-43-61

 

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ      /Положення/

Адреса:  м.Сміла, вул.Соборна,83      e-mail -

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник

Бобошко Ірина Іванівна

4-00-30

 

ВІДДІЛ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

 

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник

Стуженко Микола Анатолійович

4-04-72

 

УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

 

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник

Чередніченко Сергій Анатолійович

4-44-93

ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМ ФОНДОМ

Начальник

Давиденко Олександр Олександрович

 

Відділ благоустрію

Заст.Начальника Управління

Волошин Віктор Валерійович

4-32-29

Відділ тарифної політики, контролю та аналізу діяльності житлово-комунальних підприємств

Начальник

Савчук Леся Іванівна

4-13-80

Відділ бухгалтерського обліку та контролю

Гол.Бухгалтер

Іванова Ганна Іванівна

4-13-86

Відділ енергозбереження та інвестицій

Начальник

Зацаринна Ірина Станіславівна

4-32-29

 

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до  17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник Управління

Незнанова Наталія Олексіївна

4-24-23

Відділ освіти

Заст. Начальника Управління

Яцина Марія Андріївна

 

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту

Начальник

Маслюк Наталія Сергіївна

4-50-96

 

МІСЬКЕ ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ     /Положення/

Адреса:  м.Сміла, вул.Незалежності, 37, ІІІ поверх

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник Управління

Сватко Галина Ярославівна

4-24-73

Відділ до плануванню бюджету та фінансуванню установ бюджетної сфери

Заст.Начальника Управління

Любченко Юлія Євгеніївна

4-23-89

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Гол.Бухгалтер

Геріх Ірина Вікторівна

4-43-85

Відділ контролю за ефективним використанням бюджетних коштів

Начальник

Кононенко Наталія Анатоліївна

4-30-65

Відділ планування доходів та

 фінансуванню установ виробничої сфери

Начальник

Нестеренко Роберт Петрович

4-73-19

 

 

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ     /Положення/

 

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Начальник Управління

Прокофєв Микола Олександрович

4-23-87

Відділ фінансів та бухгалтерського обліку

Гол.Бухгалтер

Цьома Олена Данилівна

4-03-16

Сектор виплат

Завідувач

Наталенко Інна Петрівна

4-60-49

Відділ з питань праці та охорони праці

Заст.Начальника Управління

 

4-04-14

Сектор до роботі з до страждалими внаслідок аварії на ЧАЕС

Завідувач

Ярославцева Наталія Анатоліївна

4-65-68

Відділ з питань обслуговування  інвалідів, ветеранів війни та праці

Начальник

Матюха Світлана Юріївна

 

Відділ державних соціальних інспекторів

Заст.Начальника Управління

Костюченко Дмитро Володимирович

4-23-87

Сектор персоналу

Завідувач

Гончаренко Людмила Миколаївна

4-60-49

Відділ  грошових  виплат  та  компенсацій

Начальник

Коляда Людмила Євгеніївна

4-65-68

Відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій населення

Начальник

Чумак Юлія Вікторівна

4-43-48

 

СМІЛЯНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

/Положення/

Вул.Соборна, 91, офіс 217, 218

Години прийому:     з Пн.-Чт. 8:00 до 17.00,  Пт. з 8.00 до 16.00    Перерва з 13:00 до 14.00

Директор

Гончаренко Інга Вікторівна

4-62-07

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

26 червня

10.00 - Флеш-моб "Нас єднає Україна" до Дня Конституції, Будинок дитячої та юнацької творчості 

27 червня

10.00 - Авторський стріт-арт на асфальті "Ми - це Україна" до Дня Конституції України, Будинок дитячої та юнацької творчості

11.00  - Фото-виставка до Дня Конституції  України, Будинок культури ім. Т.Шевченка, І фойє

14.00Випускний вечір Смілянського коледжу харчових технологій, Міський будинок культури

14.00Урочистості та святковий концерт з нагоди Дня Конституції, Міський будинок культури (мала зала)

16.00 - Випускний вечір Смілянського промислово-економічного коледжу Черкаського державного технологічного університету, Міський будинок культури

29 червня

10.00 - Відкритий чемпіонат міста зі стрітболу до Дня молоді, загальноосвітня школа № 7 

11.00 - Шаховий турнір до Дня Конституції України, шаховий клуб "Маяк"

16.00 - Фестиваль «СМІЛА МОЛОДЬ-FEST», Міський парк культури і відпочинку

30 червня

10.00 - шостий тур відкритого чемпіонату міста з футболу серед аматорських команд, стадіон "Юність"

2 липня

10.30 - літературно-ювілейна палітра  «Сам родом з Черкаського краю…» - до 80-р від дня народження С.Л.Носаня, Центральна дитяча бібліотека

3 липня

14.00 - Інтелектуальні турніри та змагання «Ігротека настільних ігор», бібліотека-філія № 5

5 липня

10.00 - Фольк-мозаїка «Купальські дива», бібліотека-філія № 4

11.30 - Майстер клас «Плетіння українського вінка», бібліотека-філія № 5

6 липня

18.00 - Cвято Івана Купала, міський  парк культури і відпочинку
 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ