26 листопада у  ДНЗ «Смілянський ЦППРК»  стартувала щорічна акція «16 днів проти насильства».  Початком акції стало  створення інформаційного  стенду «Захисти життя – зупини  насильство!».  Упродовж  п’яти  днів педагогічний та учнівський колективи  закладу  виявляли активну життєву позицію та долучилися до масових  заходів, а  саме: були учасникам координаційної ради з питань молодіжної політики  Виконавчого комітету Смілянської міської ради,  комісії з питань визначення алгоритму дій у разі виникнення насилля у сім’ї за новим положенням 2018 року, учасниками засідання міського молодіжного активу; провели виховні години на тему «Єдність прав та обов’язків», тематичні бесіди «Куди звернутись з приводу жорстокого поводження та насильства»; були гравцями  профілактичної гри «Рожеві окуляри», провели інтерактивний просвітницький захід «16 днів проти насильства», долучилися до всеукраїнської акції «ВІЛ/СНІД – не вирок!» розповсюдивши інформаційні буклети, червоні стрічки та виконавши танцювальний       флеш-моб.

Акція «16 днів проти насильства» триватиме до 10 грудня тож  і подальші  заплановані заходи матимуть  інформаційний, просвітницький та профілактичний   характер.

Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту за інформацією

ДНЗ «Смілянський ЦППРК»

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія