19.04.2021 | 16:00

На території міста протягом квітня-травня проводиться місячник озеленення, прибирання та благоустрою, метою якого є поліпшення естетичного та санітарного стану вулиць міста, прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, парків, скверів та інших місць масового перебування та відпочинку населення.

В рамках місячника працівники комунальника чистять від іржі та фарбують пішохідний міст через Яхневу греблю.

Кожен смілянин також може зробити свій внесок у спільну благородну справу, адже чистота нашого міста залежить від усіх нас.

Звертаємось до всіх жителів приватного сектору і багатоквартирних будинків взяти активну участь у санітарному прибиранні вулиць, скверів та парків, прибудинкових територій та під’їздів будинків.

Закликаємо колективи підприємств, організацій, установ всіх форм власності навести лад на закріплених територіях.

Спільними зусиллями ми зробимо нашу Смілу привабливішою та комфортнішою для проживання!

26 липня о 14.30 – депутатські слухання (мала зала Будинку рад);

28 липня о 10:00 – чергова сесія міської ради (велика зала Будинку рад).