Закрити
17.03.2021 | 15:17

Представники міської влади на чолі з міським головою Сергієм Ананком оглянули стан виконання ремонтних робіт у приймальному відділенні міської лікарні.

Реконструкція відбувається в рамках Національної президентської програми «Велике будівництво».

Створення комфортних умов у медичних закладах - одне із головних завдань для Уряду, керівників обласної державної адміністрації та міської влади.

Міський голова наголосив на тому, що все ж таки за кошти міського бюджету з залученням НСЗ України потрібно буде оновити ресепшн, меблі, стерилізаційне обладнання (частину вже закуплено за кошти міського бюджету) та іншого медичного обладнання.

Приємною новиною стало те, що до міської лікарні прибуло нове та сучасне обладнання для комп’ютерної томографії, придбане за кошти державного бюджету вартістю біля 11 млн. 300 тис. грн.

Комп’ютерна томографія – метод рентгенівського сканування, при якому пучок рентгенівського променя пошарово та поступово проходить через тонкий шар тканин людського тіла в різних напрямках. У вузькому сенсі (в якому вживається значно частіше), синонім терміну рентгенівська комп'ютерна томографія, оскільки саме цей метод поклав початок сучасної томографії. З її допомогою можна визначити стан будь-якого органу людини, його розміри, положення, форму, стан поверхні, його функції та щільність. За допомогою КТ можна переглянути навіть будову системи кровообігу.

Вже розпочаті підготовчі роботи щодо облаштування кабінету та встановлення обладнання.

Кожен житель міста заслуговує на отримання якісних медичних послуг та проведення діагностики на сучасному обладнанні.

Спілкуючись з медичними працівниками, керівники обговорили ряд нагальних потреб та питань. Оглянуто неврологічне та реанімаційне відділення, які потребують першочергової реконструкції.

Напередодні до міської лікарні завітала заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Лариса Кошова, з працівниками медичної галузі обговорені питання щодо вакцинації та поповнення матеріальної бази закладу.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

 

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13