ЧОЦЗ

15.05.2019 | 15:27

У травні ми святкуємо головні родинні свята: 11 травня - ДЕНЬ МАТЕРІ,   15 травня - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СІМ’Ї. Ці два свята невід’ємні один від одного. Жінка споконвіку вважалася берегинею домашнього вогнища та сімейного затишку. Для українців образ Матері триєдиний. Любов до рідної неньки переросла у глибоку пошану до Матері Божої, яка завжди була покровителькою українців, та невгасиму палку любов, що втілювалася у вічній боротьбі, до Матері-Батьківщини. Кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

В нашому місті 125 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, патронатних сім'ях,  дитячих будинках сімейного типу. Мами та батьки, які виховують цих дітей, мають різний вік, різний досвід виховання дітей, але їх об’єднує щира любов і палке бажання зробити життя дітей яскравим, безтурботним, заможним і щасливим. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері. Сім’я – це найбільша цінність для будь-якої людини, тому що саме з неї починається життя. Вона є джерелом любові, доброти, солідарності та поваги. Від рівня культури та благополуччя сім’ї залежить культура та майбутнє нації.

Служба у справах дітей виконавчого комітету Смілянської міської ради вітає всі Смілянські родини з Днем Матері та Днем сім’ї! Бажає родинного затишку, здоров’я, статків, миру та впевненості у майбутті! Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Служба у справах дітей

25 травня

10-00 - обласні змагання з веслування на кубок О.Мотузенка, центральний пляж

15-00 - розважальний захід "Гречківка сміється", клуб мікрорайону Гречківка