12.04.2021 | 11:01

Понад півстоліття не бачила капітального ремонту КНП «Смілянська міська лікарня». А про приймальне відділення, навіть, мови не було. Це була лише мрія. Здійснюватись вона почала тільки минулого року, коли цей медичний заклад потрапив до опорних лікарень Черкаської області. У рамках державної програми #Великебудівництво на її першому поверсі заплановано відкрити сучасне і комфортне приймально-діагностичне відділення.

Загальна сума проекту складає 6 686 078 гривень.

Сміла – місто Черкаського району, кількість населення якого понад 60 тисяч. У ньому розташований найбільший залізничний вузол Черкаської області станція імені Тараса Шевченка та проходить автошлях Черкаси-Умань- Гайсин- Брацлав. Тож, створення умов для надання сучасної медичної профільної допомоги є одним із пріоритетних завдань влади. Адже на сьогодні міська лікарня обслуговує містян, пацієнтів з найближчих населених пунктів та жителів інших регіонів, які перебувають в Смілі та потребують невідкладної медичної допомоги. Лікарня працює цілодобово, має 300 стаціонарних ліжок та багатовекторний профіль.

«Створення приймально-діагностичного відділення йде до завершення. До цього у нас була лише невелика кімната, де приймали пацієнтів,а тепер буде увесь перший поверх. Тут розмістять і діагностичне обладнання, діятиме рентген-кабінет. А також місто вже отримало підтвердження про виділення лікарні апарату КТ» – розповіла заступниця Смілянського міського голови Тетяна Карло.

До переобладнання тут приймали до 20 осіб щоденно. Після відкриття планують – до 45. У відділенні працюватиме понад 30 медичних працівників.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

26 липня о 14.30 – депутатські слухання (мала зала Будинку рад);

28 липня о 10:00 – чергова сесія міської ради (велика зала Будинку рад).