30.03.2021 | 15:52

Поліція Сміли та небайдужі громадяни затримали зловмисника, який 28 березня у вечірній час напав на місцеву мешканку та намагався її зґвалтувати.

Інцидент стався ввечері поблизу автозаправної станції. Чоловік напав на 20-річну дівчину та намагався зґвалтувати. Нападник затягнув потерпілу в зарості й повалив її на землю. Дівчина відбивалася та кричала.

Почувши її крики, на допомогу кинулися двоє небайдужих громадян. Своєю чергою, вони завадили правопорушнику довести до кінця злочинний умисел та затримали його на гарячому.

Наразі 28-річного нападника затримали, він знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання. Йому оголошено про підозру та вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 152 (Зґвалтування) та частиною 2 статті 15 (замах на злочин) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років,повідомили у поліції Черкаської області.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу