Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

03.05.2018 | 15:24

Визначати правильні напрямки розвитку міста, писати заявки та отримувати кошти на реалізацію проектів. Про це та інше говорили 3 травня у малій залі Будинку культури під час кущового семінару на тему «Підготовка проектів регіонального розвитку».
На запрошення Смілянського комунального підприємства «Муніципальна інвестиційно-фондова компанія» спільно з управлінням економічного розвитку у Смілу завітали представники Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА, спеціалісти з написання проектів та питань розвитку територій. Питання залучення інвестицій та грантовий коштів для Сміли дуже актуальне, зазначає ініціатор зустрічі, директор КП «МІФК» Валентина Далібожак. Минулого року сміляни підготували кілька проектів на фінансування у цьому році. Проекти зареєстровані на сайті ДФРР, пройшли обласний рівень і нині мають ще пройти всеукраїнський. Вони стосуються навчальних закладів, інфекційного відділення, створення сучасного молодіжного центру та іншого.

У Смілі є що розвивати, але треба вміти правильно залучати на це кошти, зазначає Валентина Миколаївна. Це і питання ремонту доріг, і теплопостачання, а також розвиток туризму у нашому місті. Окрім смілян на семінар завітали представники об’єднаних територіальних громад, міських, сільських, селищних рад Чигиринського, Кам’янського, Городищенського та Шполянського районів. Загалом близько 70 осіб.

Лекторами семінару стали заступник директора Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Сергій Даниленко, провідний спеціаліст відділу проектів і програм регінального розввитку Олена Богуш, заступник начальника відділу залучення інвестицій та міжнародного співробітництва Департаменту розвитку Черкаської ОДА Віта Вдовиченко та головний спеціаліст відділу залучення інвестицій та міжнародного співробітництва Людмила Ожегова.

Вони розповіли про розробку, реєстрацію та участь проектів у конкурсному відборі за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, підготовку проектів, які можуть реалізовуватись за рахунок Секторальної підтримки ЄС. Одне з питань стосувалося грантових тенденцій та помилок при роботі з грантами. Також фахівці розповіли про те, формувати інвестиційні пропозиції. Після лекцій учасники семінару мали нагоду отримати відповіді на актуальні питання.

Газета "Сміла"

Реєстрація на сайті

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

Газета Сміла

 

 

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Картинки по запросу СУБСИДІЇ