05.05.2021 | 08:31

Управління поліції охорони в Черкаській області з 29 квітня оголосило конкурс на службу в поліцію. Набір кандидатів проводиться до підрозділів поліції у Смілі, Черкасах та Корсунь-Шевченківському, повідомили в управлінні поліції охорони у Черкаській області.

На службу в поліцію можуть бути прийняті громадяни України віком від 18 років, які мають повну загальну середню освіту, володіють українською мовою, відповідають необхідним професійним та особистим якостям, рівню фізичної підготовки та стану здоров’я, а також пройшли відповідний конкурс на службу до Національної поліції.

Заяви для участі в конкурсі на вакантні посади приймаються на сайті: https://nabir.np.gov.ua (територіальний орган: ГУНП в Черкаській області; посада: поліцейський поліції охорони або поліцейський-водій поліції охорони).

За додатковою інформацією можна звернутися за телефонами (0472) 63-25-36 або 38-62-50, відділ кадрового забезпечення Управління поліції охорони в Черкаській області.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу