28.04.2021 | 10:46

Спеціалістами відділу культури завершені роботи з експертизи поданих проектів по програмі Громадського бюджету міста з їх подальшою реалізацією у 2022 році.

ПОЗИТИВНІ висновки надані проєктам:

№ 0001 Надання послуг з прокату гиробордів у міському парку культури та відпочинку. Автор Олександр Соляренко - до 200 тис. грн., малий проєкт.

№ 0002 Облаштування міського парку культури та відпочинку шляхом реконструкції покриття пішоходних алей та зон відпочинку декоративною плиткою за дизайнерскою схемою "Бруківка-вишиванка". Автор Вікторія Хандусь - до 800 тис. грн, великий проєкт.

№ 0009 - Облаштування прибудинкової території Будинку культури ім. Т.Шевченка, заміна асфальтного покриття на декоративну плитку, ремонт центральних східців з встановленням пандусів. Автор Світлана Виговська, до 800 тис. грн, великий проєкт

№ 0010 - "Музика єднає всіх" - придбання апаратури для Будинку культури ім. Т.Шевченка.  Автор Олександр Аністратенко, біля 194 тис. грн, малий проєкт.

НЕГАТИВНІ висновки отримали проекти:

№ 0006 - Створення кімнати віртуальної реальності у приміщенні Міського будинку культури. Автор Олександр Соляренко, 90 тис. грн, малий проєкт

У приміщенні Будинку культури відсутні вільні приміщення для облаштування кімнати віртуальної реальності, її створення можливе в інших вільних приміщеннях, які належать до комунальної власності.

№ 0007 - Створення пейнтбольного клубу на території міського парку та відпочинку. Автор Олександр Соляренко, 200 тис. грн, малий проєкт.

Даний проєкт неможливо реалізувати на території міського парку. Відповідно до проекту утримання та реконструкції парк поділений на зони. Територія, яка могла бути відведена під пейнтбольний клуб відноситься до природно-заповідного фонду та знаходиться під охороною держави. Реалізація даного проекту можлива на території іншої земельної ділянки, яка знаходиться у комунальній власності.

26 липня о 14.30 – депутатські слухання (мала зала Будинку рад);

28 липня о 10:00 – чергова сесія міської ради (велика зала Будинку рад).