10.03.2021 | 13:50

Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка відчинив свої двері після реконструкції.

Відкриття драматичного театру, який носить ім’я Кобзаря Тараса Шевченка, відбулося саме у День його народження у його рідному краї – на Черкащині, розповів на своїй Facebook-сторінці Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

1 липня 2015 року в приміщенні Черкаського драмтеатру сталася масштабна пожежа. Вогонь знищив площу у 500 квадратних метрів. Повністю згоріли глядацька зала та перекриття між поверхами, обвалився дах.

Завершили реконструкцію завдяки програмі «Велике будівництво»Президента України Володимира Зеленського, фінансуванню з Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету.

За 6 років реконструкції використано 185,8 млн грн, у 2020-му році фінансування ДФРР сягнуло 47,5 млн грн. Театр відповідає міжнародним стандартам за архітектурою, технічним устаткуванням та дизайном.

9 березня, в День народження Тараса Шевченка, у відновленому Черкаському драмтеатрі розпочато новий театральний сезон.

На відкриття завітали Міністр регіонального розвитку Олексій Чернишов, заступник міністра культури, народні депутати України, народна артистка України Ольга Сумська та заслужений артист України Віталій Борисюк.

Актори драматичного театру влаштували святкові виступи.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу