26.04.2021 | 08:16

Минають 35-ті роковини від дня однієї з найбільших катастроф України - аварії на Чорнобильській АЕС, аварії, до якої ніхто не був готовий. І так сталося, що саме ліквідатори стали першими, хто кинувся на приборкання радіаційної стихії ціною власного здоров’я та життя.

Сміляни вшановують своїх відважних земляків та ліквідаторів з усієї України, які є поруч з нами, і вклоняємося пам’яті тих, хто відійшов у небуття.

Висловлюємо щиру подяку за Ваш неоціненний подвиг, героїзм і мужність. Ви відважно кинулися до боротьби, аби усунути наслідки аварії, не чекаючи ні нагород, ні відзнак, навіть не усвідомлюючи усієї небезпеки, на яку наражалися. Ми у невідплатному боргу перед Вами.

Щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

З повагою,

міський голова Сергій Ананко

26 липня о 14.30 – депутатські слухання (мала зала Будинку рад);

28 липня о 10:00 – чергова сесія міської ради (велика зала Будинку рад).