08.11.2019 | 08:13

При Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області діє Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації (далі – Комісія), що розглядає скарги на рішення (крім рішень про державну реєстрацію прав та рішень, згідно з якими проведено реєстраційні дії), дії або бездіяльність державних реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації, які здійснюють свою діяльність у межах Черкаської області.

Комісія за результатом розгляду скарги складає висновок, на підставі якого Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області приймає рішення про задоволення (повне чи часткове) скарги або відмову у її задоволенні у формі наказу.

Інформуємо, що накази Головного територіального управління юстиції у Черкаській області та висновки Комісії доступні за посиланням http://uprav.ck.minjust.gov.ua/rishennia-pryiniati-za-rezultatamy-rozhli....

У разі якщо за результатами розгляду скарги виявлено прийняття державними реєстраторами чи суб’єктами державної реєстрації рішень з порушенням законодавства, що має наслідком порушення прав та законних інтересів фізичних та/або юридичних осіб, Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області вживає заходів щодо негайного повідомлення про це відповідних правоохоронних органів для вжиття необхідних заходів.

Скаргу можна подати або надіслати до Головного територіального управління юстиції у Черкаській області (бульв. Шевченка, 185, м. Черкаси, 18001).

Довідкова інформація та методична допомога щодо складання скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації надається Головним територіальним управлінням юстиції у Черкаській області за телефоном (0472) 33-00-27 або за адресою: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 185, каб. 244.

21 січня

13.00 - Історичний екскурс «Соборна Україна: історія і сучасність», Юнацький сектор Центральної міської бібліотеки ім.О.Журливої

13.00 - Година державності: «З Днем Соборності, Україно!», Центральна дитяча бібліотека

15.30 - Пізнавальна програма "Єдність - запорука міцності", Будинок дитячої та юнацької творчості

22 січня

10.00 - Мітинг до дня Соборності України, Привокзальна площа біля  пам’ятника Т.Г.Шевченку

10.30 - Покладання квітів до пам'ятного знаку Якову Водяному, Привокзальна площа Північного вокзалу

13.00 - Круглий стіл «І Соборною бути…» - до дня Соборності України, Читальний зал Центральної міської бібліотеки ім.О.Журливої

15.00 – Урочистості та святковий концерт до Дня Соборності України, Міський будинок культури

23 січня

11.00 - Духовний профіль / Засідання клубу «З райдугою в серці» «Невиправний мрійник і поет» до  85 річчя від дня народження Василя Симоненка, Бібліотека філія №1

14.00 - Літературна зустріч з письменниками Смілянщини «Пам’яті Тодося Осьмачки», Бібліотека філія №3

14.30 - Засідання виконавчого комітету, Будинок рад, мала зала

24 січня

10.30 - Інформаційний компас «Крути: і сум, і біль, і вічна слава»,  Бібліотека філія №3

11.00 - Прийом по особистим питанням громадян заступником міського голови Павлом Кондратенко

19.00 - Концерт народного артиста України Миколи Гнатюка, Міський будинок культури

Радіо - нарис з циклу «Бібліотека у мікрофона» «Гірка пам’ять Голокосту» до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, Бібліотека філія №1

25 січня

9.00 - Другий тур Відкритого чемпіонату міста з волейболу «Патріоти Смілянщини», НВК «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер»

10.00 - Відкрита першість міста із шашок серед дітей та учнівської молоді, присвячена Дню визволення Сміли від нацистських загарбників, НВК «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер»

26 січня

12.00 - Концерт  творчого колективу «Світлиці» та клубу для людей поважного віку «Відпочинок», Міський будинок культури;