08.04.2021 | 08:14

Спілкуючись з представниками міських засобів масової інформації заступник міського голови Тетяна Карло проінформувала, що наше місто і надалі залишається в «помаранчевій» зоні, але захворюваність, на превеликий жаль, - зростає.

Станом на 7 квітня коронавірусною хворобою COVID-19 хворіє - 839 осіб, сьогодні зареєстровано 63 нових підтверджених випадків захворювання, одужало - 26 осіб, померла - 1 особа. На стаціонарному лікуванні у КНП «Смілянська міська лікарня» знаходиться 71 особа.

Наразі, діти загальноосвітніх навчальних закладів знаходяться на канікулах, а у владних кабінет обговорють питання щодо переходу на дистанційне навчання протягом наступного тижня з метою переривання ланцюга живого спілкування і безпосереднього контакту, задля зменшення рівня захворюваності.

Дошкільні навчальні заклади працюють у звичайному режимі, нині 9 груп на карантині, 19 працівників знаходяться на лікарняному, 99 дітей перебувають на самоізоляції.

Тетяна Карло щиро подякувала «ангелам у білих халатах» - медичним працівникам, які працюють у надскладних умовах, ризикуючи життям своїм та своїх рідних.

Зауваживши, що все в руках самих смілян, вона закликала свідомо поставитися до збереження власного життя, наголосивши на важливості дотримання карантинних заходів і обмежень.

Для проведення вакцинації створено одну мобільну бригаду, що складається з двох лікарів та двох медичних сестер, які після проходження відповідного навчання проводять щеплення містян.

Також є стаціонарний кабінет, який працює в лікарні ім. Т.Шевченка на базі первинної ланки надання медичної допомоги.

Вакцинація від коронавірусної інфекції є справою добровільною та безкоштовною.

Загроза поширення інфекції вимагає об’єднання зусиль усіх громадян. Щеплення проти COVID-19 – один з найефективніших способів зупинити пандемію.

Контактні телефони сімейних амбулаторій для запису на вакцинацію:

Амбулаторії № 1 та № 2 (вул. Т.Шевченка, 1) 5-16-09 (реєстратура);

Амбулаторія № 3 (вул. Героїв Холодноярців, 82а) 5-16-03(зав. амбулаторії), 5-16-06 (реєстратура);

Амбулаторія № 4 (вул. Героїв Холодноярців, 82а) 5-16-04 (зав. амбулаторії), 5-16-06 (реєстратура);

Амбулаторія № 5 (вул. Незалежності, 79) 5-16-05 (реєстратура);

Амбулаторія № 6 (вул. Кармелюка, 78) 5-16-01 (реєстратура);

Амбулаторія № 7 (вул. Соборна, 120) 2-44-63.

26 липня о 14.30 – депутатські слухання (мала зала Будинку рад);

28 липня о 10:00 – чергова сесія міської ради (велика зала Будинку рад).