Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

12.04.2018 | 12:35

Родина – сенс життя кожної дитини, її подальшого існування і розвитку, її майбутнього. Виховання дитини це складна, кропітка, щоденна праця. Щоб допомогти дитині пізнати себе та світ, зрозуміти правила життя в соціумі, знайти себе та визначити своє місце в суспільстві, батьки долають тернистий шлях, що складається із дитячих хвороб, невиконаних бажань, різного роду непорозумінь та неприємностей; підліткового бажання швидше стати дорослими та досхочу спілкуватися з друзями як на вулиці, так і в соціальних мережах, не прислухатися до порад, не виконувати вказівки, робити лише те, що подобається;  юнацького першого кохання та проявів максималізму.

Щоб обговорити з опікунам і піклувальниками проблеми у вихованні підопічних дітей та шляхи їх подолання, ознайомити зі змінами в чинному законодавстві щодо діяльності опікунських сімей, зокрема щодо утримання, навчання, виховання та розвитку в них дітей,  служба у справах дітей 11.04.2018 провела в малому залі міського Будинку культури зустріч з опікунами та піклувальниками, в якій взяли участь спеціалісти управлінь та відділів міського виконавчого комітету, які опікуються долями дітей: міський педіатр Куликова Валентина Миколаївна, головний спеціаліст вілліу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Бреус Юлія Василівна, заступник начальника відділу грошових виплат і компенсацій міського управління праці та захисту населення Ладна Світлана Миколаївна, начальник відділу із соціальної роботи міського центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Рак Ольга Станіславівна та провідний фахівець із соціальної роботи міського центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Усова Наталія Володимирівна.

Створити комфортну та затишну атмосферу допомогли роботи підопічних дітей, які брали участь у виставці, де були представлені малюнки, вироби з бісеру, пластиліну, кольорового паперу, кольрових стрічок, природнього матеріалу, вироби плетені гачком. Протягом свята дітвора встигла розчулити присутніх своєю вокальною майстерністю (Жмурко Аміна, Хрипун Аліна, Ткачук Карина), вмінням декламувати вірші (Фляк Софія).

Служба у справах дітей висловлює глибоку вдячність директору міського Будинку культури Анатолію Івановичу Шулежку, завідувачу господарською частиною міського Будинку культури Лебедовичу Юрію Леонардовичу за допомогу щодо підготовки залу до проведення заходу та звукооператору Харченку Володимиру Андрійовичу за технічну підтримку під час проведення заходу.

Служба у справах дітей  

 

Реєстрація на сайті

Громадський бюджет

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ