31.03.2021 | 11:16
  1. Організатор громадського обговорення – відділ організаційної роботи, виконавчого комітету Смілянської  міської ради.
  2. Суб’єкти, що внесли пропозиції щодо найменування вулиць міста:

1) відділ культури виконавчого комітету Смілянської міської ради;

2) комісія з питань найменування (перейменування) вулиць, міських об’єктів, встановлення пам’ятних знаків.

1. Строк проведення заходів з громадського обговорення - два місяці з дати публікації у газеті «Сміла» та на офіційному сайті міської ради.
  2. Місце проведення – офіційний сайт міської ради, https://smila-rada.gov.ua.
  3. Форма проведення – електронні консультації.
  4. Час проведення – з 9:00 до 16:00 год. окрім вихідних та святкових днів.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до 31 травня  2021 року. Публікація отриманих пропозицій (зауважень) забезпечується організатором у дводенний строк на сайті міської ради.  Анонімні пропозиції (зауваження), а також  подані в формі не нормативної лексики не публікуються та до результатів обговорення не включаються.

Узагальнення пропозицій та підготовка звіту про результати громадського обговорення здійснюється організатором в ході відкритих засідань спільно з комісією з питань найменування (перейменування) вулиць, міських об’єктів, встановлення пам’ятних знаків.

1. Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону для  подання пропозицій та отримання консультацій з питання, що винесено на громадське обговорення – м. Сміла, вул. Незалежності, 37, відділ організаційної роботи виконавчого комітету Смілянської  міської ради (каб. 207, 213), vksmila@ukr.net, 2-09-46, 2-05-81.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі або надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

1. Строк і спосіб оприлюднення звіту про результати громадського обговорення – до 09.06.2021  року в газеті «Сміла» та на офіційному веб-сайті Смілянської міської ради.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу